Мені сниться звинувачувати брудну дівчину в чистоті, я почав читати Мойдодер на ніч

Неприємний запах у жінок, а також чоловіків, може виникати з різних причин. Якщо ви дійсно Подбайте про свою другу половину. І якщо ви хочете допомогти їй делікатно, ми допоможемо вам з цим сьогодні.

Недавній друг шахти скаржився на дуже незвичайну проблему. Він переїхав в з подругою і знайшов, що вона... Тоді виявилося, що леді не займе душ занадто часто, і в цілому погано. гігієнай Це незвичайна проблема, тому що зазвичай це жінки, які намагаються ретельно контролювати себе. Але проблеми з запахом і чистотою часто зустрічаються в протилежному сексі.



Для початку чистота Все дуже відрізняється. Ми дуже часто залежать від нашого виховання і звички наших батьків, які ми копіюємо протягом усього дитинства. Хати можуть змінюватися з віком, але це не просто. По-перше, ви повинні розуміти, що ви робите щось неправильно.



Я був другом, Миття рук десять разів на деньВін захопив миття волосся і зробив його кожні три тижні. Так, є люди з дуже сухим скальпом, волосся якого залишається досить чистим, але це не було випадку. Я маю на увазі, у нас є різні бачення ідеальної гігієни.

р.

Можливо, мій друг від початку статті, мої батьки з раннього віку використовуються для миття побуту, але його подруга не вийшов так. Варто відзначити, що іноді деякі запахи не виникають через відсутність частого миття. Вони не мають нічого спільного з гігієною. Смелли з рота або з інших частин тіла обумовлені порушенням залоз або гормональної недостатності. Причиною може бути також їжа.

Той факт, що ви любите свою другу половинку не означає, що ви повинні мати для себе певні неприємні риси. Кращий. ніжной Делікатність в цьому випадку бажано на основі чесності. Якщо я був мій друг, я б сказав мій подруга це:

Р

«Хоай, я люблю тебе божевільно. Нещодавно я почав помітити дивний запах, який мене турбує, бо ми живемо разом. Я хочу, щоб ми були максимально комфортними. Давайте спробуємо вирішити цю проблему разом. Якщо я не судити вас, але я хочу, щоб підтримати і допомогти! ?



Якщо дівчина зустрічає вас, ви можете говорити і вибаченняй Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Або можливо, ви дізнаєтесь, що інші причини дивних запахів.



Якщо Партнер закриває, скандальний і не хоче знайти компроміс, тоді хороший варіант буде відповідати, але окремийй З одного боку, Кожне тіло – це просто бізнес.й І це правда, коли мова йде про вагу, зовнішній вигляд, одяг, макіяж і так далі. Але якщо два люди збираються поділитися тим самим простором, важливо, щоб кожен з них відчуває себе комфортно.

Багато людей дуже запах чутливийй Я відчуваю себе шкода для дівчинки, але я можу зрозуміти її хлопець, який живе з нею. У цьому випадку не потрібно соромитися, скромно або закрити себе. Якщо ви близькі і любите один одного, покажіть відкрито. Пам'ятайте, що в будь-якому випадку потрібно говорити м'яко, без судом або критикий Найкращий партнер

Категории

Смотрите также

Новое и интересное