Дочка хоче піти в Польщу до певного чоловіка і залишити дітям на мене, але я працюю.

Навігація за кордоном Це нормальне явище сучасності. Люди залишають батьківщину в пошуках кращого життя. Хтось залишає за собою деякий час, і хтось знаходить себе в іноземній країні і залишається там.



І буває, що переміщення одного з членів сім'ї за кордоном призводить до незгоди сім'ї. Саме в цій ситуації героїні нашої поточної історії Алла Федорівна знайшла себе. Після 20 років в Італії, дочка почала вимагати, що вона повертається додому. Що дійсно зумовило їх карель, читайте далі в статті.

Я жив у душі багато років. Разом ми підняли три красивих дітей і кладемо їх на ноги. Але коли наша молодша дочка Tanyusha закінчила школу, а старші Маша та Костя вже навчалися в університеті, мій чоловік залишив мене. Він пішов до іншої жінки, яка 10 років молодша, ніж йому. У нас було лише 45.

352262.

Моє життя різко змінило. Я не хочу думати про пошук нового чоловіка. Я знаю, що мені потрібні гроші, щоб допомогти дітям. Я вирішив знайти роботу за кордоном. Майже відразу я був щасливим, щоб знайти гідну роботу в Італії. Корисно корисні навички та медична освіта.

Я переїхав до Мілана з жінкою Естер. У той час вона була 80-річною, живою і потребує постійного догляду. Я був добре в ньому. Я думаю, що це було частково через те, що Естер зміг жити ще 15 щасливих років. На жаль, вона часто сказала, що вона зберігатиме всі свої володіння. Вона не має нікого, і я зробив занадто багато для неї.



Щоб бути чесною, я не взяв своїх слів серйозно. І я був дійсно ембаррасований. Але після того, як Естер пішов, перше, що я назвав її адвокатом. Зараз у мене є трикімнатна квартира в Мілані. Законодавство. Я не вірю, але я знаю, що це не було підстав, щоб зупинити роботу. Я мав допомогти дітям. Або ж, наймолодша дочка Таня.

р.

У Європі переїхала найдовший син. Успішний ІТ хлопець, живе хором. Маша також добре оселилася, одружений бізнесмен. Працює в приватній клініці як косметолог. Але життя Таня не працює. Проживання в нашому домі. Одружена, мала близнюки. Минулого року чоловік здався. Не вижити коронавірусу.

Недавна дочка звернулася до дому. Я працюю в житті. Але реальна причина її виклику я дізнався пізніше, коли я розмовлявся до моєї старшої дочки. Виявилося, що Таня хоче залишити своїх дітей і піти за кордоном. Також для роботи. Це дійсно не так просто. Вона знайшла чоловіка в Польщі. Він готовий взяти її, але без дітей.



Я не знаю, що робити. Я хочу допомогти своїм онукам, але я не готовий йти додому. Я пропоную Таня, що вона переходить до Мілана. Квартира велика і є достатньо номер для всіх. Моя дочка хоче щось інше. Як ви відчуваєте себе?

Алла Федорівна хоче підтримати свою дочку, і це абсолютно нормально. Однак вона усвідомлює, що вона не зможе допомогти їй в іншому житті. Тетяна – доросла жінка, яка має взяти відповідальність за її дії. Але це неправильно і самогубно вимагати від матері, яка вона приїжджає до неї і піклується про своїх онуків. Вітаю?



Що б ви робили на місці Алла Федорівна? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное