Все своє життя батько заважав, як бабка, від голоду, і в його старому віці він прийшов до своєї дочки.

«Мій похилий батько останнім часом з'явився. Він розлучився мамою і одруженою жінкою. Ми довго не говорили, і тепер Дад хоче, щоб ми були сім'єю, говорить Ніна.

Вона 35 років, Ніна одружена і має дві чудові дочки. Вона була використана для того, щоб не мати батька в її житті, і довелося пройти через багато, щоб побудувати її щасливе життя. Так, коли Ніна добре робила без неї тато, він хоче уваги і розуміння. Він заслуговував?



Він прийшов до нас в інший день і сказав, що він хотів дати мені машину і допомогти мені фінансово. Так, мій батько не бідний чоловік. І ми, хоча ми живемо скромно, не потребуємо ручних дій. Він намагався зробити це для мене, щоб відмовитися від мене і мій мама один раз.

р.

Так сталося, що відносини з батьком з цією жінкою не виконували. У старій вікі він пішов самостійно. По-перше, він не оцінив близьких, легко обмінявся вірною гарною дружиною з невеликою дочкою для молодих поросят. І тепер ця людина приходить до мого дому після всіх цих років і хоче бути сім'єю. І сказав, що він ніколи не буде втрачати мене знову і що він хотів би малюків, мій дідівці, але він став повним дивним для мене. Я не знаю цю людину, і я не хочу знати.

Р

Дад завжди мав багато грошей. Він подумав, що він міг знайти кохану в будь-який час і бути щасливим. Коли він не працював з цією жінкою, він зустрівся з новими, легко може піти в інше місто на невизначений період. Дад не бачив свого майбутнього як сімейного чоловіка. Своїм родинним життям швидко занурився. Він хотів подорожувати, весело і не тягувати себе з життям.

р.

Тоді мій батько подав за розлучення. Він пішов десь з іншою жінкою, яка зобов'язана платити аліменти щомісяця. Спасибі за це. І через 11 років він продемонстрував себе, нещастя, попросивши нас пробачити його і попередили родину.
Ми живемо в чотирикімнатній квартирі. Ми маємо достатньо грошей на все, що нам потрібно, ми намагаємося зберегти гроші. Мама не відчуває себе зараз, тому вона потребує допомоги. Я дуже хвилююсь про неї. Я не сказав, що мій тато показав. Зараз важко для нас, і гроші, які будуть корисними і значно зміняться ситуації.



Мій батько готовий допомогти мені і мамі. Але мій мама ніколи не пробачить мене, якщо я приймаю гроші. Вона ніколи не забуде свою зраду. Але багато наших проблем звернулися, якщо я прийняв допомогу батька. Я маю право вирішувати для моєї матері? Чи може ми довіряємо когось, хто залишив нам?



З редакційної колегії ми не можемо прогнозувати майбутнє. Життя проходить і іноді навчає нас жорстокими уроками. Можливо, батько Ніни не розумів, що він втратив, коли він був молодий. І після 11 років він зрозумів, що зробив серйозну помилку. Тепер вона виглядає так, як цей чоловік намагається виправити його. Завжди дайте шанс, але тільки один раз, нехай ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное