Де одягати родичів, які летять на небо

Який одяг зношеного магазину родичів і чому їх слід видалити з дому якомога швидше після того, як говорячи, щоб любити близьких? Це те, що я буду говорити про сьогодні, яку я надихнула пронизливими інструкціями відомого yogi Jaggi Vasudeva.

До речі, в кінці статті кріпиться той самий відео Sadhguru, який запитав мене, щоб створити його. Так ви не повинні турбуватися про Інтернет протягом тривалого часу, щоб побачити його!

Збиток коханої людини є найсильнішим ударом долі, що людина повинна відступати. Приймання втрат завжди складно. Важко пустити душу до кінця.



Нехай люди відразу позбавляться від речей, які належали родичам, які летять на небо. Я не взяв цього кроку на довгий час, коли він був час, щоб сказати До недавнього часу, хоча б 3 сумки одягу, що належать їй, зберігалися в моїй шафі, і полиці на полиці з'явилися з блокноти з її нотками. Не дивно, що вона малює знати всі думки рідної людини, коли немає можливості говорити з ним.



Але після перегляду відео, в якому Садгуру роз’яснюється деталь, чому ви не можете тримати речі загиблого в будинку, я нарешті зумів зібрати себе разом і сказати, добре, щоб мої речі бабуся. Я сподіваюся тепер її душа дійсно знаходить миру.

990 р.

Одяг був добре збережений, тому я вирішив мити і дати їм храм. Я думаю, що вони скоро знайдуть нового власника.



Але записи повинні бути спалені. Важко побачити докази існування рідної людини. Зберігати їх на полиці буде приступним.



За словами Садгуру, вогонь має очищуючий ефект. Ми допомагаємо своїм душам отримувати цілісність і свободу, очищаючи простір слідів їх земної присутності.

р.

Ви можете дізнатися більше про обряд прощання про приналежності близьких з відео, який ми залишили тут.

про:blank

Ми будемо вдячні за те, що ви поділитеся коментарями та вашими ідеями про те, де ставити дитячі речі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное