Я був впевнений, що мій мама принесе мені гроші, але вона була все в супермаркеті.

Чи зможуть діти досягти успіху? батько? Іноді так, іноді немає. З одного боку, особливо в ранньому дитинстві, батьківські поради дуже важливі. Це моральна підтримка, почуття причетності мами і тато. Старші діти, з іншого боку, повинні навчитися літати себе.



Не знаю точну кількість. Хтось є більш комфортним, щоб жити з родичами до 30 років і не знаю: всюди допомогу, якщо все – допомога. Особливо якщо батьки ще молоді. І є випадки, коли дитина у віці 16 побачає, щоб подивитися на часову роботу, щоб можна було зняти номер в іншому районі міста. Не існує проблем в сім'ї. Ймовірно залежить від характеру людини. І виховання.

Без допомоги батькам, батьки дуже бідні люди. І вже давно я можу пам'ятати. Вони не змінюють свого способу життя, хоча вони 60. Розкішні магазини, вечеря в вихідні тільки в середні і вище рівня ресторани, відпочинок за кордоном раз на півроку. Я не даю до боярів.



Вони мають дві дочки, які допоможуть їм. А коли я кажу «нині», я маю на увазі фінансову ситуацію. Я не торкаюся.

Почати з сестрою. вона одружена з чоловіком вона знає від молодого віку. Я не можу уявити їх. Чи знаєте ви, коли люди мають особливий зв'язок, навіть якщо ви не сказали їм? Ось справа. Ну, він не багатий, але працьовитий. Допомагає дружині стільки, скільки він може, працює, в ніч тільки додому, а в вихідні чистка будинку дружиною. Просто зразок життєвого партнера.

р.

Але вони орендують квартиру. Не в кращому мікрорайоні. Але це ще одна справа. Сестра хоче мати дитину, але поки вона нереальна від фінансової точки зору. Так це залишається просто продовжувати робити те, що вони зробили, але незрозуміло чому. Це багато стресу, і я сподіваюся, що вони можуть впоратися з ним. Ти знаєш, в’яленість вбиває романтику.

Я скажу вам, хоча. Одна поїздка батьків на південь буде платити за оренду своєї квартири за багато місяців заздалегідь. І якщо ви додаєте в кількості грошей, які витрачаються на сувенірні сувеніри, залишаться б для громади. Але ні, наші батьки не думають про це.

612583 р.

Тепер моя проблема. Ми живемо з чоловіком в цивільному шлюбі. Але це маленькі речі. Любов в повітрі, але штамп в паспорті не цікавий. Моя обрана квартира. Два, але ми хочемо розширити. Довгий час я попросив батька на певну суму, щоб я міг платити за це і перемістився в хорошу трикімнатну квартиру. Відповіді завжди немає.



Недавні, вони сказали мені, що вони мали сюрприз. Я зустрілася з квітами. Виявилося, що вони нещодавно пішли до столиці і купили пучок ганчірок. Фірмовий. Для деяких астрономічних сум. І приніс мені щось. Ми витрачали багато грошей, і дочка, пара брелоків і кросівки. Чому?

Моя сестра і я завжди згадувалися як «маярка» Наші батьки запрошували нас на території Європи, як до найближчого озера. Я пам'ятаю величезну кількість пляжів, міст, страв і одягу. Я можу навіть прогнозувати, що буде в моді в одному або двох або навіть п'ять років. Бо кожен був орієнтований на Захід. Тепер подумайте про те, що варити на вечерю, щоб перейти на місце рано.



Хто з наших друзів є «похідним»: так що, але буде wow! Тоді ви знову відчуєте. І я дізнався, що в цьому випадку моя сестра і я буду передаватися на батьківські борги, які ми не будемо боротися за решту нашого життя. Я не знаю, як це може вийти. Після того, як вони вже продаються двома автомобілями і літнього котеджу. Не продається спосіб життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное