З`ясуйте, що спрей є коли сусіди затоплюють квартиру

Моя маленька дочка залишилась без матері 3 роки тому. З тих пір мій вісім років і я живу тільки. Її кращий друг був ганчіркою ляльки, яка її мама колись пришивала. Вера не пускає цю ляльку своїми руками за хвилину, говорить Денис.

Денис працює важко забезпечити її всім необхідним. До недавнього часу він не любив когось, так як він любив дружину. Через три роки чоловік зустрів жінку. Як розповість Вера, що в будинку буде жити інша тітка?



«Одно, що я керував втрату краще, ніж у мене». Зрозуміло, що вона не повністю розуміла, що сталося. Я спробував пояснити її ретельно, можливо, ми повернемося до цієї розмови протягом декількох років. Ми ніколи не будемо говорити про це. Я дочка до психолога. Віра зацікавила музику і почала йти до вокалу, здається, що вона любить її.

Я не хочу нових відносин 6 місяців тому. Тоді я вирішив, що я ніколи не люблю. Але була приваблива жінка в житті. Ми зустрічаємо Анни в тренажерному залі. Я підписала там, щоб тримати своє тіло і розум в перевірці, класи допомагають мені піднятися і не думають про поганий.



Після того, як ми говорили про життя, то прогулялися кілька разів від залу до зупинки. І я впав в любов. Я зрозумів, що я хотів жити з нею для решти моїх днів, тому що Anya розуміє мене зсередини. Поки ми зустрічаємо на нейтральній території, Вера не знає нічого про Ана. Я читаю книгу про Cinderella, а потім Vera взяв своє слово, що я ніколи не одружився і не хочу жити з її stepmother. Я не знаю, як вводити їх, і я завжди відкладаю серйозні розмови з дочкою.



Аня дуже хвора, вона розуміє все і ніколи не дрочить мене, ніколи не просить відвідати. Вона усвідомлює, що дочка без матері проживала дуже мало, щоб прийняти нову жінку. Але я знаю, що вона, як і будь-яка інша жінка, хоче впевненість. Після того, як я не введе її до моєї дочки, то у нас є рясні стосунки. Я люблю її. А Вера потребує чоловіка. Я не маю ідеї, що буде відбуватися протягом декількох років, коли вона стає підлітокм. У мене є багато речей, які я не можу пояснити її, і мій мама буде.



Недавно, Ая була затоплена сусідами з вищезгаданого, вона мала зупинитись у когось під час ремонту квартири. Ані батьки живуть за кордоном, і це незручно попросити своїх заміжних друзів. А якщо доля розповіли мене, “Не встиг!” так було потужним імпульсом. Я прийшов в Ану і запропонував мені триматися в той час, він був час, щоб представити її в Верочка.

Про те, як моя дочка відреагувала. Я не впевнений, що це буде гладко. Коли я прибув, Вера робила свою домашню роботу. На кухні залишила чашу макаронів і ковбас на столі для мене. Моя дочка не зростала. Я, хто повинен подбати про неї і варити вечерю, вона все ще дитина.

7382.0593

Тексти пісень, а це означає: Хоча я був їсти, Вера прийшов, щоб пити чай. Я поклав на тарілку, подякував дочку за смачну вечерю, і сказав їй, що нам довелося говорити серйозно. Він був схожий на мій розум. До того, як я можу сказати що-небудь, Вера запитала, якщо я збираюся одружитися. Я був трохи плутав, але відразу сказав, що я збираюся. Краще відірвати патч прямо.

Вимкнено Вера з'ясували чеки, які я не відкладаю на підвіконня в приміщенні. Перевірити з кафе та ювелірних магазинів. Віра - сказав, що спочатку вона мене псує, а потім вона сказала її бабуся, і вона сказала її, що я не люблю мій дочку, але якщо я знову одружений. Тексти пісень, а це означає: Це правда, в той момент, ніхто не був дорогоцінний, ніж Faith to me.



Я сказав, що Вера завжди прийде до мене, тому що вона єдина дитина. Тексти пісень, а це означає: Пізніше я сказав, що Anya прийде завтра і вони будуть відповідати. Не було ентузіазму в очах дітей, вона, як мені, не уявляла, що в її житті з'являться тітка. Я переконаний Вера, щоб дати Ana шанс. По-перше, вони можуть стати друзями, і Anya не буде злий мачуха, який болить кохану дитину.

На наступний день Anya і я прибув до нашого будинку, на шляху Anya купив книгу для Вери і торт. Вера спробувала бути дружнім, але я бачив, що це не так просто. Вера - це подобова дівчина. Вона не може залишити будь-кого в неприємності, тому Anya переноситься на два тижні. Будь-яка спробувала дуже важко порадувати маленьку дівчину, але не могла підходити до неї і була дуже сильною.



Через місяць після того, як я був відправлений на поїздці. Я знаю, що мама завжди буде щаслива сидіти з її бабуся. Але це ще й гарна причина для друзів з Анною з Верою. Я влаштував для своєї дочки. Щодня я назвав Вера і сказав їй, що я зробив весь день. І тоді я мав бути з дотику на дні.

Коли я приїхав, Мене сказав. У третій день Вера почав турбуватися, що я не зателефонував. Хоча Сама Алі була турботою, спробувала заспокоїти свою дочку, читати книги з нею, розповіли історії з життя, вони дивилися мультфільми разом. А потім Вера не могла спати вночі і прийшла до Ана: Верочка прийшла до мого приміщення з сльозами в очах. Вона сказала мені, що вона мала нічний знак, як ніби вона була абсолютно і втратила тебе назавжди, Алла розповіла мені, коли я нарешті повернувся до виклику.

Він виявився, що два люди, дорогі мені, тому що вони хвилювалися про мене. Віра розуміла, що Ана можна довіряти. вона ділиться більш секретами з нею зараз, ніж вона з мене. Пропоную Ану на наступний тиждень. Я сподіваюсь на три з нас зараз жити щасливо разом. й

р.

Щоб вижити втрату, кожен необхідний час. Хтось впорається з досвідом в кілька років і починає нове життя, і хтось не може довіряти незнайомцю все життя. У ніжному віці всі діти потребують догляду. І ви не можете бути впевненими, що ви будете любити ваші почуття і ніколи не падають в любов. Щодня Vera буде розуміти, що теж. І тепер вона дуже щаслива, що є жінка, яка допоможе їй в усьому і підтримувати її. Навіть якщо вона не її рідною матір'ю, Anya може бути вірним другом і мудрим радником.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное