Моя сина не приїжджала до мого дня народження, я підозрю, що його дочку не давав.

Це перший раз мій син не прийшов до мого дня народження. Ми святкуємо всі свята в тісному сімейному колі, але не в цей час говорить Лілія Степанівна. Жінка і її дочка-завдання мали серйозні незгоди, які здавалося б, були забуті. Лілія Степанівна підозрює, що вона була дочкою-завданням, які не дали їй сина до свята.



Цілі незгоди "Мій син оточений турботою і увагою від діапера. Мій чоловік і я спробував дати йому кращий і підтримав його. Ігор є інтелектуальним і талановитим хлопцям, але в любові він не пощастило довго. Кілька років тому він був покинутий нареченою, і через два роки дівчина обдурила на нього з кращим другом.

Я прийшов до своїх почуттів довго, час, коли він не відповів на свій телефон кілька днів. І два роки тому він зустрів Марина. Молода заміжня і мала переходити в однокімнатну квартиру. Але Марина думала квартиру занадто малим для двох з них.



Дівчина жив у двоповерховому будинку, а вона також художниця і не переносить невеликих просторів. Марина не потрапляє в кишеню для слова, вона запропонувала нам обмінюватися з ними і дати їм трикімнатну квартиру. Ми старі люди, чому нам потрібно стільки місця? Я був зламаний і проти цієї ідеї.

Тоді Марина запропонувала другу, менш абсурдну, але ще не дуже привабливу ідею. Однокімнатна квартира Я колись подарував сина, вона запропонувала продати і інвестувати в будинок своїх батьків Мій чоловік і я був проти нього, і мій син погодився.



Я попередив його не жити з батьками, незалежно від того, як великий будинок був. Але Ігор кохав Марину занадто багато, щоб заспокоїти ситуацію. Вони мешкали в будинку комбікормів, і все опинилося Не було дня, коли Ігор не скаржав про життя в будинку Марини. І був комфортний, звичайно.

Незважаючи на те, що Ігор не був задоволений цим станом справ, він мав дочку. З тих пір мій син позбавляє всіх його вільного часу до свого дідусь, і ми не бачимо її на всіх. Крім того, ми практично припинили спілкування. Якщо Ігор використовувався для роботи на чай, то ми побачимо один одного з одноденних у вихідні та святкові дні.



Я був сподіватися, щоб побачити його принаймні на мій день народження. Я не знаю, якщо вони краще, мій син не говорить мені багато, і ми рідко закликаємо. Мій син не прийшов до моєї вечірки на день народження або навіть привітав мене на телефоні. Я не знаю, що думати зараз. Я впевнений, що він не забув, я думаю, що його дочку не пустили.

612183 р.

Попри те, що мій чоловік спробував заохочувати мене і друзів привітати мене, свято зіпсували. Я нічого не міг думати, а потім я рояла всю ніч. Я назвав його, наказав йому, але мій син ігнорує спробу зв'язатися з ним. Я не знаю, що я соромлюся, як мені боляче?



Погляди батьків і дітей завжди дивляться. Вони різні покоління, вони виглядають по всьому світу. Конфлікти, що виникають з різних причин, але найбільша помилка близьких, які не говорять про їх захоплення або які їх турбує. Проміжок між батьками і дітьми Іноді вони не спілкуються протягом багатьох років, відмиваючи один одного за свої невдачі. Чому ви думаєте, що ваш син був відхилений Лілією Степановною?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное