Після того, як розлучення зійшов до роботи в Італії, щоб відволікти, повернувшись додому вперше в 10 років і обрізався

Відносини між дітьми та батьками Вони не можуть бути рівні в певній точці. Немає, ми не означає ситуацію, де дитина дійсно молодий і, власне, залежна від мами і тато. Проблема може виникати пізніше, коли старша і вже досить самостійна дитина буквально сидить на шиї і повісить ноги.



На даний момент вирощування дітей досить важко зловити. Це всі несправності емоцій, батьківських інстинктів, а іноді небажання прийняти той факт, що ваша дитина повинна якось прогресувати через життя. Мати, наприклад, дуже симпатична дітям в більшості випадків, але їх втручання не завжди доречно. Історія від життя нашого читача.

Зв'язок між батьками і дітьми Привіт всім, мій дорогий. Моя назва – Анна Олександрівна. Я хочу поділитися з вами, я не знаю, якщо це буде цікаво або не так. Але все ще.

Через рік я прийшов на батьківщину, де я не був протягом 10 років. Я пішов працювати, до Італії. Я бачив багато речей. Вона виглядала після похилого і подивилась на квартиру кілька разів. Я був зрадований нашими співвітчизниками і допомагав місцевим, абсолютно невідомим людям. Я був робом на вулиці.



Життя за кордоном, безумовно, красива. Це чистий повітря, красиве море, спекотне сонце і дуже якісне харчування. На жаль, коли я прийшов додому, я приділила увагу якості продукції в першу чергу. Дуже дорого знайти щось смачне і не хімічне. Ви повинні піти в спеціальні магазини, платити багато грошей і все ще не те, що вони не будуть обдурені. У Італії хліб коштує копійки, але я ніколи не бачив такого тесту.

Але якщо ви приїжджаєте не на відпочинок, але для роботи і заощаджуйте кожну копійку - це буде дуже важко для вас. Я думаю, що в будь-якій країні. Вам також буде потрібні друзі та підтримка. І в моєму випадку не було. Я зустрілася з людьми, і це стало набагато простіше.

З кожним днем я відправив більшу частину зарплати до мого дорослого сина. Він був 23 в той час, але я думав, що він був зрілий досить для свого віку. Я відправив ці гроші з припущенням, що він зробив ремонт, найняти хороші майстри, купити якісні матеріали, і я хотів би повністю інше місце.

р.

Що це було. У той час як мій син дійсно виріс, знайшов дружину і став батьком. Коли я шукав на своїй картині, я шоок. Я не став мій батько. Він став чоловіком і зараз підняв дітей. Це, я покажу вам, є великою радістю для будь-якої матері.

Я отримав в особисте життя. Але на відстані. Я почав листування з колишнім однокласником і, таким чином, Він став воросом і запустив себе. Починав подрібнити і повністю відійти рейки. Поговорили про всі різновиди нецензурних перших. Я сказав йому подбати про себе, знайти хобі. Але в своєму віці важко перебудувати чоловіка.

З часом він почав ділитися своїми успіхами, змінами, і знову згорнув почуття цього чоловіка. Він був лише одним чеком на мене в аеропорту. Моя син і донька-в-права були дуже зайнятими. Немає причин. Я був ще більш сердитися з ними в день вони зустрілися.



На цьому нещасливому добу я не приходжу до своєї квартири. Вона має, звичайно, повністю змінилася. Стильний ремонт, техніка. Моя сина отримала машину. Apologies, вони кажуть, мама, я шкодую. Я не знаходжу тебе, так що я кажу. Я перший хотів запитати, чому бос не дасть йому йти, але я просто почула її дочку-в-право.

Виявилося, що мій син не тільки купив себе машину, зробив ремонт, відігравав гарне весілля. Він жив на них без затримки нічого. Існував. І не зацікавився роботою. Він, ви знаєте, як малювати. Я присвятив себе більшій кількості мого часу. Я бачив ці малюнки: мазь. Не менше він був художником. Але мій син не був.

р.

Я запакував деякі речі і пішов до мого чоловіка. Тільки онуки отримали готель. Виявилося, що мій син очікував отримати гроші на приїзді, обміняти квартиру на щось цікавіше. Я.

Тепер я живу з колишнім однокласником. Він отримав свої таргани, але він великий хлопець загальний. Спробуйте, готуючи. Недавно, мій син назвав мене, і я сказав йому чотири рази. Він попросив мене допомогти з онуками, оскільки його нова робота була від початку, щоб взяти багато часу і дружини не трупи. Я не сказав.



Я не пам'ятаю мене, коли вони ростуть. Вони мають маму і тато. І я маю чоловіка. Я радий, що я припинив відправлення так багато грошей додому в останні роки. Я зберіг трохи віку. Я його знав. Тепер я можу відпочивати. Я не збираюся робити все більше очищення і очищення.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное