Сінгер Адель санг до сина про те, чому добровільно руйнував своє життя в пересліді щастя

За перший раз в 6 років Британська співачка Аделе Вона порадувала своїх шанувальників новими піснями. Раніше митець заявив, що він не планує повернутися до етапу. Тим не менш, це ніколи не пізно, щоб змінити розум. Чому улюблена мільйона поважала відродити свою кар'єру і як її життя розвивається зараз, читати далі в статті.





На ніч 15 жовтня 2021 року на офіційному YouTube каналі Adele з'явився кліп для своєї нової пісні Easy On Me. Усього лише 8 годин відео збіглося більше 15 мільйонів переглядів. На даний момент ця цифра досягла 86 млн. Тепер відео на 2-му місці серед музичних відеороликів на вкладці «В тренді».

про:blank

Особлива популярність свіжої роботи Adele зрозуміла. Вентилятори чекали повернення поп-діви на 6 років. Звісно, кожен був чудесним, що пісня стане новим раундом в кар'єрі співачки.

Після перегляду кліпу і уважно вивчаючи слова пісні, ви розумієте, що глибоке значення Adele ставлять в композицію. З її допомогою вона кладе до свого старого життя, починаючи з абсолютно нового.





У пісні Аделе звертається до свого екс-люда і 9-річного сина. Я хотів, що мій син, коли він був 20 або 30, щоб зрозуміти, хто я був і чому я добровільно вирішив руйнувати своє життя в переслідуванні власного щастя. Це рана, яку я не можу зцілити. й

Про розлучення Аделі та бізнесмена Симон Конецький стала відомою в квітні 2019 року. У віці 8 років. Незважаючи на те, що співак вже давно не був на сцені, її життя постійно обговорюється. Спочатку ЗМІ спробували розібратися, як Adele вдалося втратити стільки ваги. Тепер вони хочуть знати про свого нового хлопця.





Справа в тому, що Adele веде досить секретний спосіб життя. Вона не прокоментувала її розлучення або секрети втрати ваги. Не було відомо про чоловіка. Вона нещодавно з'явилася в громадській організації Rich Paul. Вони дивилися баскетбольну гру в Лос-Анджелесі.

Це не перший раз, коли папарцці зустрічають закоханих разом. Adele не прокоментував свого роману до останнього. Але ця осінь співачка офіційно підтвердила, що вона є знайомством Rich Paul. Я повинен сказати, що нові відносини отримали користь жінки. Тексти пісень, а це означає: Він буквально збитий і став більш спокійною.

р.

Раніше знаменитість заявила, що розлучення непросто для неї. Постраждала від панічних атак і тривожності. Завдяки Rich Paul вперше з розлучення Adele вдалося відчути себе щасливим. Я просто побажаю її, що це яскраве почуття не залишав її!

19 листопада світ послухає 4 студійний альбом Adele, 30. Всі нові пісні будуть доступні для попереднього перегляду на спеціальних CBS 14 листопада. Співак також планує виконати свої основні хіти.





Попередній альбом Adele «25» був випущений в 2015 році і отримав Grammy в номінаціях «Кращий альбом року» і «Кращий поп Vocal Альбом». Зараз Adele добре зарекомендував своїх конкурентів на парових платформах. Тим не менш, за всіма музичними прогнозами, очевидно, що альбом "30" стане комерційним успіхом.

Британський співак написав нові пісні на 3 роки. Важкий час в житті жінки. Тож цей альбом був дуже особливим для неї: Він був мій друг, який прийшов з пляшки сухого червоного, щоб відволікати мене. А мудрий друг шахти, які завжди поділилися порадами. Подруга, який провів свою руку всю ніч до тих пір, поки я не судився, не знаю, чому.





Щось говорить нам, що майбутній альбом Adele потішить серця своїх шанувальників. 5 днів до прем'єри співак поділиться деталями її роботи на альбомі та її особисте життя в інтерв'ю з Oprah Winfrey. 2-годинний епізод, під назвою Adele: One Night Only, буде повітряним на CBS.

Якщо ви любите роботу Adele, не пропустіть на своєму альбомі 30. Підтримка співачки з репостами та публікаціями в соціальних мережах. І ви можете поділитися нашою статтю з друзями, щоб вони були в курсі всіх новинок!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное