Мама-в-заголовок, щоб повісити в кожному номері картина з дівчатами квітів Парижа, я підтримую свою ідею

Картини французькими художниками – це моя слабкість. З кожним роком її мати-в-завдяки дає одну картину з французькою квітковою дівчиною для її народження. У кожному номері вже висить більше однієї копії салонного живопису. «Щасливі паризькі жінки згасають уяву!» говорить її маму, і я не можу не зраджувати з нею, бо це дійсно так красиво.

Виходить, що автор моїх репродукцій є дев'ятнадцятим століттям французьким художником Louis Marie de Srive. І сьогодні видання. "Сайт" Я запрошую вас, шановний читач, щоб зануритися в світ мистецтва і познайомитися з життям і роботою його. Французький художникй Дивовижна красуня!



Картини французькими художниками Шармінг Паріян, затишна латина І звичайно ж, квіти і квіткові дівчата є темою життя De Srive. Правда, це не завжди так, в розумінні улюблених тем художника, але він почав малювати з раннього віку.

Його картини з'явилися в Парижі салони, коли він був 13 років. І це без повноцінної спеціальної освіти, яку я хочу відзначити, що ця продигія не отримала. Де Srive взяли участь у заняттях кількох популярних митців. Його перші твори, експоновані в галереї, «Даги і хризантеми» і «Віолети і весняні квіти» були визнані багатьма поціновувачами мистецтва!



Уже у віці 17 за одну з робіт, експонованих в салоні, Луї Маре де Срів отримав бронзову медаль. Його становлення як майстер прийшов в час, коли Барон Хаусманн зробив Париж абсолютно унікальний місто! Бульвари розбиваються на вулицях, театрах, кав’ярнях, відділеннях, концертних залах.

Люди змінюються з містом, а жінки дуже сильно змінюються. Вони мають більше прав, вони починають вести більш активний спосіб життя. Книга Емілі Зола «Щастя Лади» описує час, що Луї Маре де Срєйв захоплений для нас.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Dress Retro50e Stylaghi (@a_la_retro)



De Srive був натхненний новим Парижом, з його архітектурою і красивими леді. Це те, що він був відомий. Згодом митець зміг відкрити арт-студію. Все своє життя він активно експонував, отримав золотою медаллю салону.

Потім, однак, трохи скандально: відійшов східний Він був коротко зачарований предметом автомобілів. На вулицях Парижа захопився своєю механічною красою, живописними забігами і автомобілями.

Однак багато поціновувачів мистецтва не визнавали свою пристрасть, а після того, як художник знову Повернулися до своєї квіткової дівчиниПортрети Парижа та його мешканців.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ірина Солнцев (@irishasolntse)



Шукаю свої картини, однодумців: Я дивлюся, якщо були насправді так багато квіткових дівчат в Парижі в ці роки і вони були як фотографії? Або зробив художник, що його подобаються?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від CARTINE ART (@world_in_art_21)



Так багато світла і тепла в картинах. О, я повинен йти до цього Парижа зараз!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Сиренвжivopisiikih (@lari_siren_)



У своїх картинах я помітив знайомих місць. Це переважно площа Конкорде (Plaza de la Concorde) і вул. Рівольлі. Особливо уважна може помітити, що квітка дівчина в смугастому светрі на вулиці Ріволлі зображена з різних сторін в декількох картинах.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Історія (@polikpavlovich)



Квіткові квіти квітка-дівчина На фоні найрозкішніших і нових місць міста, з і без покупців, художник написав до свого старого віку, буквально до тих пір, поки він не вийшов на інший світ. Він пішов у вік 80 у 1942 році.

Париж, освітлений сонцем, зануренням в туман або дуку - це, здавалося б, проста формула блискучо виробляється Луї Мари де Срвінг над і над, радує і падає в любові з собою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Тетяна Нефьолов (@nefiolovatatiana)



Для того, щоб не здаватися простітони, потрібно знати основи про шедеври світового живопису. Я пропоную познайомитися з секретами картин, які ми всі знаємо і любимо.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Оазис мистецтв (@favorite.island)



Вони говорять про те, що De Srive був сновидінням і романтичним. Шукаєте свою роботу, ви розумієте, наскільки корисно це мріяти, а також уявіть собі і втілювати! Найголовніше, щоб по-справжньому вірити в те, що ви робите і де ви йдете.

Які фотографії? Французька Ви віддаєте перевагу?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное