Бабця сидить в холодному будинку і крітингу, її дочка звучала в вухах, що вона вже не потрібна.

На ставлення дитини до батьків не є справедливим. Це думав старий Вера Михайловна, сидячи в холодному будинку. Вона прибула пару годин тому і тепер вона не знаю, куди піти. Будинок холодний, ферма покинена. У цьому році не буде врожаю. Бітер сліз Вони працювали над глибокими зморшками біля очей.

Ставлення дитини до батьків Вера заміжня. У селі вона проживала і допомагала батькам. Тільки 30 одружених, але Бог не дав дітям. Він не вдається, і третя дівчина ледь подарувала народження, і навіть потім передчасно. Xiusha збереглася і Вона була більш цінною для її матері, ніж будь-який інший.й



На жаль, дитина дуже слабка. Це холодний або щось. Чоловік Верочка завжди сказав, що ніщо мені зВона не може жити в будь-якому місці. Вам потрібна здорова дитина, щоб народитися, краще всього - хлопець працювати, допомогти.



Віра сильно не погоджується. вона. медсестраВона виросла бути гарною, здоровою дівчиною. Чоловік не може чекати, і пішов на інший, хто закинув сина. Її матері-в-правді залишався на Вери, і вона повинна виглядати після своєї матері.



До Вери Михайловни після вильоту чоловіка прийшов до змащування безліччю кімнат. Тільки жінка. Я вирішив присвятити всім своїй дочці.І було багато робіт на фермі. Мачуха Віри та мати-в-праві не отримали жодного молодшого. Другий з часом вийшов повністю.

Чи є місце для батьків в новому житті дітей Роки, Ксюша виросла, неоцінена і знайшла собі міську кімнату. Два роки після весілля дитинай Ksyushasha запросила маму жити з ними. Вона протистоялася спочатку. Хто залишити? доля? Старі жінки вже давно стали в миру. Тим не менш, були курки, гуси, улюблена кішка і корова.

19

А ще дочка занурила маму, щоб переїхати з ними, щоб допомогти з маленькою Олюшкою. Проданий коу, кішка була надана сусідам. Вони повинні виглядати після будинку.й Віра Михайловна переїхала до юних і був щасливий подивитися після дівчини, поки її дочка і її чоловік заробив так, щоб вона могла жити з ними. Закупівляй 6 років.



Оля виросла, дружини оплачували за іпотеку, а потреба у вірі зникла. Ось що Xyusha Вона сказала її матір'ю. Я сказав йому повернутися до села. Моя син-в-права допомогла мені до автовокзалу. Машино-право в часі для останнього автобуса. Наповнювачі заповнюють очі. Почуття несправедливості Він просто затопив старий сонечко. Хто знає свою дочку?

Моя бабуся сидить в холодному будинку і не знає чого робити. На дверцятах збивався. Вони побачили світло в віконці і вирішили дізнатися, хто увійшов в будинок. Віра Михайловна розповіла їм все з сльозами. Хороші люди. Вони швидко вирішили, що вони збираються робити ...



Через два місяці життя було краще. Сусіди подарували верочка кальфа, і кішка визнала свою кохану. Будинок очищається. разомй Бабця тепер став частим і вітати гостей з людьми, які ніколи не були пов'язані з нею, але любили з усім серцем.

Не забути батьків і які вони зробили для вас. Згадайте, що ваші діти можуть бути недобрими. Неважливо, якщо людина близька до вас або якщо пропущений час. Тим не менш, важливо залишатися вдячним і платити за хороший.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное