Для гарбуза "Шалопаджики" онуки відчайдушно борються, хоча вони покатають гарбуз

Іноді ви подивитеся на весь гарбуз і ви не знаєте, як його підходити. Більшість всіх, я не люблю його, тому що гарбуз шестерні руки. Але коли мова йде про нову страву, я починаюсь за рецептами: є цукерка, торт запечена рясно, «Шалопайкі». Ось як мій бабуся використовується для виклику лази тортів у сковороді. І, до речі, всі млинці з начинкою дуже схожі на тістечка. І час приготування і перемішування тесту небагато. І каструля завжди на руці. Сьогодні Хочу розповісти вам, як приготувати млинці з гарбуза в каструлі.



Змішувачі гарбуза в гарбузовому каструлі неможливі. Після того, як вона може поєднуватися з різними продуктами, і кожен раз стане новою стравою на столі. Млинці гарбуза можна зробити солодкою і солоною. Тісто можна варити на кефірі або молоці, додати яблуко, сир, картопля. Я коли-небудь смакував.



Млинці з банановими інгредієнтами
  • 200г гарбуз
  • 1 банан
  • 2 ст.л. молока
  • 1 ст. цукру
  • 100г борошна
  • 3g розпушувач
  • 3 ст.л. рослинної олії


Підготовка
  1. Промийте гарбуз і запікайте його шкіркою в духовці на 180 градусів 20-30 хвилин.
  2. П'ятіть банан і порубати його, потім пам'ятаєте виделку в каштановий стан. Можна подрібнити банан зануренням.
  3. Коли гарбуз охолоджує, відокремлює м'якоть від шкірки і додаємо гарбуз в ємність банана.



  4. Запитайте на борошно, додайте цукор, молоко і розпушувач. Змішайте всі інгредієнти добре.
  5. У нагрітій сковороді з рослинною олією обсмажують млинці з двох сторін протягом 3 хвилин до золотистого на середньому вогні. Подавати млинці зі сметаною або білим йогуртом. При бажанні можна додати сироп або варення, приємний апетит.





Чізкі млинці з гарбузом Склад
  • 150г гарбуз
  • 150г сир
  • 1 яйце
  • 3 ст. цукру
  • 1 щіпка солі
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 0,5 ч.л. розпушувача


Підготовка
  1. Подрібніть сирий гарбуз на великій тертці. Потім збийте 1 яйце в чашу і додайте цукор і розпушувач, додайте сир.
  2. В'ялене борошно поступово додають в залишилися інгредієнти і перемішують тісто.
  3. Нагрійте каструлю рослинною олією і викладіть млинці ложкою. З кожного боку обсмажити млинці на повільному вогні 5 хвилин.





Млинці гарбуза на кефірі Інгредієнти
  • 200г гарбуз
  • 150г борошна
  • 200мл кефір
  • 1 яйце
  • щіпка
  • 1 ст.л. рослинної олії


Підготовка
  1. Натирайте на дрібній тертці очищену сиру гарбуз.
  2. Запитайте на борошно і соду, додайте яйце, гарбуз, цукор і кефір. Проведіть все добре і прогрійте каструлю.
  3. Змастити каструлю невеликою кількістю олії і приготувати млинці з двох сторін до іржі скоринки на 4-5 хвилин на кожному боці. 528165





Солодкі гарбузові млинці краще почати в день. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Моя людина капелюхи гарбузового кашу, але він їсть два порції гарбузових млинців для сніданку кожен раз. Млинці можна подавати зі сметаною, збитими вершками, варенням або плавленим шоколадом. За допомогою звичайного, але такі смачні домашні страви. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное