Я не зрозумію, що вона бажала від мене.

«Мій мама-в-право вважає, що її фінансове повітряне сумочка є моє занепокоєння. Я не маю нічого спільного! – скаржаться на наш читач Alla. Вона знайшла себе в складній ситуації. Поки вона втратила чоловіка, і зараз вона дізнається про її стосунки з матір'ю, яка вимагає новоствореного вдова, щоб поділитися квартиру. Як це можливо і як його поведінка сперечається матері-в-право Алла, читати далі в статті.

р.

The Coronavirus Financial Airbag приймає чоловіка 4 місяці тому. Він повинен бути 50 цього року. Але доля замовляється інакше. Я залишилася самостійно з 10-річною дочкою і 2 кредитами, які я оплачував з чоловіком. Але навіть це не кінець проблем.



Це сталося раптово. У мене немає ідеї, що це можливо. Мій чоловік був просто співати, коли мій мамник прийшов до мене. Я не знаю, що я хотів мені зробити. Олена Володимирівна почала запитати мене про квартиру. Я не знаю, що сказати їй.



Всі ці роки ми проживали в квартирі мого чоловіка. Він отримав від свого діда на боці батька. В інших словах, як і я розумію, мати-в-право не має нічого спільного з нею. Я не маю ніде йти. Але мій мама не піклується. Вона хоче дати їй місце. Як, вона повинна знати, що у віці вона буде мати деяку гарантію безпеки.

Хто є правдою? Припустимо, що я думаю, що її фінансове повітряне сумочка не є моїм занепокоєнням. Я не мав нічого спільного! Ми вже встигли поважати з антетики. Одне з кредитів, які ми сплачували чоловікам, знизили на плечі через Олену Володимирову. Виявляється, вона не оплачувала свою оренду протягом тривалого часу. Оплатити боргу, забрати кошти з банку.



Моя мама-в-одному тягнеться до останнього. А потім прийшов до нас у сльозах. Звісно, мій чоловік не міг залишити її долі. Олена Володимирівна пообіцяла, що вона врятувала гроші від пенсії, щоб повернути все до нас до останньої копійки. Але вони були лише словами.

І другий кредит був для ремонту в нашій квартирі. Коли ми вперше переїхали, я хотів зробити місце, в якому ми будемо жити, максимально комфортно і затишно. І ми це робили! Але всі хороші витрати на багато грошей. В той час як мій чоловік, і я був як працювати, ми були достатньо грошей. Але тепер я просто не знаю, що робити.



Моя мама-в-завдяки мені щодня. Вона навіть підняла свою сім'ю в вухах, змащуючи мене за все. Я вже консультувався з адвокатом, і він сказав, що Олена Володимирівна дійсно може звернутися до частини квартири. Тим не менш, він консультував, щоб вирішити цю проблему мирно так, щоб справа не піде до розгляду.

Я спробував поговорити з нею. Пропонується сплатити певну суму грошей за частину квартири. Але Олена Володимирівна недостатньо. Ця жінка не має слава! Ситуація зробила мене так сердитися, що тепер я буду стояти до кінця. Якщо я повинен захищати кожну копійку в суді, я буду! По-перше і для доброї моєї дочки і її майбутнього.

Ви ніколи не знаєте, що може бути меркантином ваших родичів. Подумати, що Олена Володимирівна втратила сина. Але незважаючи на грязь в сім'ї, вона почала тероризувати свою дочку, яка вже непросто. Важко уявити, що основний характер історії відбувається. Тексти пісень, а це означає: Але ми віримо, що правда на її боці. Вітаю?



Я дивлю те, що ви робите на місці Алла. Ви можете випробувати подібні проблеми в реальному житті. Як ви керуєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное