Я дивився на італійський блогер рецепт пастель з сливою, ароматовані пасерські родичі.

«Скарб з сливом був успіх!» говорить мати-в-право, і посмішка. Про нас сливи Я дивився на італійський блогер. Там, в сонячній країні з формою завантаження, вони також люблять такі випічка.

Запашне хрустке тісто з найлегшим сливом конвертує кислу і солодку начинку. Ніжна, щира, солодка. І дуже соковитий. Плюм відіграють основну частину в арії, збиваючи в світ замочений у щастя.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки сантехнікай Класика зі скручуванням!

р.

Випічка з сливом Інгредієнти для тесту
  • 230г борошна
  • 115г води
  • 35г рослинне масло
  • 1 ч.л. яблучного оцту
  • 0,5 ч.л. солі


Наповнення інгредієнтів
  • 1кг слива
  • 120г чорнослив
  • 100 г горіхів
  • 5 ст. цукру
  • 40г мелені тріщини


Інгредієнти для змащення тесту
  • 100г вершкове масло
  • 50г мелених тріщин
  • порошок


Підготовка
  1. У мисці змішайте борошно з сіллю. Залийте воду, рослинне масло і оцет. Замість оцту можна додати лимонний сік. Подивитись його добре. Змішайте тісто спочатку вінком, а потім своїми руками. Зберіть тісто в помаху, загорніть її в харчову плівку і поставте в холодильник на годину.





  2. Промийте сливи і очищаємо ями. Зріжте його на невеликі шматочки. Горіхи або суміш горіхів подрібнюють ножем. Груди залити водою, висушити, а потім ще подрібнити ножем.



  3. Змішайте сливи і чорносливи з горіхами. Додайте цукор і паніровки. Кількість цукру можна регулювати за солодкістю слив і за смаком. Добре перемішати і потім розбити фаршу навпіл. р.



  4. Розділіть тісто на 2 частини. На бавовняну тканину посипають борошном, тонко прокочують одну половину тіста валиком, потім злегка розтягують її руками з центру в сторону. р.



  5. Змастити тісто з розтопленим маслом. Посипати її зверху. Навіть викласти начинку, а потім за допомогою тканини розкачати тісто в рулон. За допомогою тієї ж тканини перенести пастель на сковороду, покриту пергаментним папером. зверху змастити вершки з розтопленим маслом. Обміріть тісто ножем, щоб шпатель не лопався при випіканні. До того ж з другою половиною тесту.





  6. Випікати пастель в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45 хвилин. Під час випікання потрібно приблизно 2-3 рази змащувати шпаклівку вершковим маслом. Гарячі підготовлені тістечка посипають цукровою пудрою і служать для столу. Бон привіт!







І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Lena Li Delicious Італія." Є багато цікавих рецептів на цьому каналі, а також цікавих історій про життя в Італії!

про:blank

Також я пропоную вам дізнатися, як зробити яблуню пасудель з лаваша. Зварює швидко, але їсти ще швидше!



Якщо вам подобається випічка з сливою, де начинка І маленьке тісто, я раджу випікати. Таке пастель зробить простою вечіркою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное