Чи можу я орендувати чоловіка іншій жінці за $100,000?

Нещодавно Дмитро Карпачов провів урочисту акцію на своїй сторінці. Це було просто: Чи ви даєте чоловіка на тиждень іншій жінці за $100,000 або ні? Великий момент.Ця жінка має право зробити те, що вона хоче з чоловіком. Почати коментар. Багато жінок написав, що вони готові дати дружині практично безкоштовно. Чому? І хто потребує цього чоловіка для того, щоб мати гроші?

По-перше, коли я прочитав це повідомлення від Карпачева, то в моїй голові негайно дозрівали фінансові фантазії про те, як я можу розпоряджатися такими грошима. Ви можете навіть обговорити з чоловіком, щоб провести таке величезне щастя разом.



Але через кілька хвилин я зрозумів, що я не дам чоловіка на 10 хвилин. Не про володіння. Якщо він хотів залишити, Про насй Але якщо все залежить від мого бажання... Ні, ні.



Гроші важливі. Ми живемо у столичному світі, і це незрівнянно заперечує його. Тільки гроші можна зробити. Я хочу зробити це в звичному режимі, і серце буде спокійним.



Яка застрягла мене самими були коментарі жінок, які написав, що вони були готові і Увійтий Питання та відповіді Якщо ви можете подарувати чоловіка іншій жінці, як можна говорити про любов? Я не знаю про це.



Що турбує мене про Дмитрі Карпачев, що чоловік Не рахуйте. Чи є він безвісти? Я не схожа на те, що любов перетворюється в якусь манію, коли люди вірять про фантазії про тему «єдиного і неповторного». Іноді в такому взаємозв'язку один партнер стає придатком для іншої, а не повноцінної особистості.



Для мене любов про рівність. Це гармонія двох повністю незалежних особистостейВони можуть жити без одного, але вибрати разом. Я впевнений, що кожен визначення любові буде різним, але це для мене.

р.

Що можна орендувати, якщо два люди повністю рівні в відносинах? Що необхідно вийти з питання. Вечір Пригоди Це трохи стресових. Кожен жарт, як кажуть, має лише трохи жарту. Якщо ви йдете про кидання чоловіка в іншій жінці, ви можете подумати, що це все добре в ваших відносинах?

З редактора, що просто мій погляд. Що ви думаєте? Зроби чоловіка? Реформуємо це питання мало. Ви можете знайти це простіше відповісти в цьому випадку. Чи можна подарувати коханій людині в обмін на гроші на незнайому жінку в повному обсязі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное