Про будинок з дерев'яного брусу я розповім про те, що справжня ціна її обслуговування.

Скільки коштує дерев'яний будинок? Найпопулярніші читачі тепер думають тільки про ціну такого будинку, але ні. Ми приділимо увагу досвіду нашого абонента, який самостійно збудував будинок. Розглянемо, що відрізняє такий будинок від, наприклад, кам'яний або цегляний будинок. А скільки буде коштувати? Зміст?



Вже кілька років тому він вирішив побудувати власну сім'ю гнізда: Я хотів побудувати екологічно чисту фортецю з натурального дерева. В цілому, я досягнув. Хоча є недоліки, навіть такі проблеми можна вирішити. й



Дмитрі відзначає, що він вирішив побудувати стіни. профільованийй Крім того, фундамент для дерев'яного будинку дещо простіше зробити. Людина впевнений, що для фундаменту під кам'яною структурою доведеться потіти в кожному сенсі.



Багато людей можуть подумати, що дерев'яний будинок є останнім століттям. Думки різні. Деякі більш стурбовані пожежної безпеки, інші вважають за краще інші матеріали, що облицювання. Я дала з цього приводу колоди і простий бар для стін. Не те, що естетика на всіх, Dima приймає.

Про те, що в процесі архітектури і початку експлуатації будинку можуть з'явитися невеликі тріщини. Це досить логічне явище для дерев'яних будівель. Але у мене є діти, як я можу дозволити проектам з'являтися в будинку? Звісно не. Незважаючи на те, що ці страхи, насправді, були в вайн, тому що якщо з'являються дрібні тріщини, їх можна легко усунути за допомогою спеціального герметика. й

р.

Дмитро пояснює, що під час будівництва такого будинку він і його сім'я використовували нагрівач будинки. В якості палива для такого котла можна використовувати дрова, вугілля або спеціальні паливні брикети. Наші абоненти впевнені, що таке опалення допомагає заощадити гроші.

Якщо ви нараховуєте вартість централізованого опалення і придбання вугілля, деревини або брикетів на весь період опалювального сезону, це значно дешевшим. Звісно, є різні види деревини, деякі є більш дорогими і деякими дешевими. Але власники будинку обирати особистоЩо таке паливо?

Наші витрати на електроенергію невеликі, газова плита допомагає. До речі, ми купуємо газ в циліндрах. Хоча небезпечне рішення, це просто право на тимчасові заходи. Але одна повітряна куля триває майже 3 місяців, і є дешевою. Економія, працює. й

,00 гривня

Теплий будинок Дмитро знайшов, що тепло такого будинку дуже добре. Він зазначив, що він здійснював всі необхідні дроти, зберігаючи правила пожежної безпеки. Так що вони не отримують занадто багато тепла, холоду або вологи. Неприпустимо, волога в оселі Діма також зустрілася, бо будинок його на совісті. мінерально-морськийй Покрівля і підлоги.

Людина помітила велику кількість конденсації під підлогою. Він вирішив цю проблему, відкриваючи спеціальні отвори. Але потім була виявлена інша проблема: холодна водопровідна труба заморожування, яка пройшла рівно біля відкритого повітря. Діма утеплила уражену трубу, а вентилятори тепер не повністю відкриті.

р.

Скільки дерев'яний будинок тепер Дмитро впевнений, що будівництво дерев'яного будинку допомогло йому зберегти значну копійку. Крім того, гроші зберігаються автономним котлом палива. Продовжуємо будівництво будинку «Діма», наш абонент ще має багато зробити на другому поверсі і даху будівлі. Що ви думаєте? прибутковість Дімітрі почався? Чи можна заощадити гроші на житловому будинку, а не в звичайній квартирі з централізованим опаленням?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное