Чи можна викликати дитину самостійно, оскільки він занадто багато їжі?

Користь хороша тільки якщо вона помірна і не болить інших людей. Батьки часто говорять про те, що самолюбні діти.й Діти приймають свій приклад першими і найбільш з батьків. Учитель я знаю, що я розповіли мені історію про працівника, який просто здивував мене.

Самопізнання особи Оля працює в школі останнім часом і намагається не піднятися занадто важко. Проте вона нещодавно стала свідком. розмова з дочкоюй Спочатку мама просто читала дитину голосно, а потім починала в нього. Побачила щось про котлети і те, що її дочка не замислювалася про всіх, але сама.



Що відбулося? Мама залишилася для двох дочок, найдовшого і молодого, паста з зубами. Наймолодший прийшов додому рано і Я дам всі котлети., залишаючи тільки пасту. Звісно, мама варила блюдо для всієї сім'ї 4 осіб, один ріеллет для кожного. Виявляється, що дочка ate all 4 котлети.



Сім'я головного майстра була дуже бідною. На своєму бізнесі чоловік зробив хороші гроші, а найдовші дочки вже в університеті, але наймолодший недавно пішов до 5-го класу. Так само дитина. Її мати, якби вона чинила злочин. Не було те, що в домашніх умовах немає їжі.



Може бути мама була частково прямо. Але чому таке реппримування? Чому б ви не просто пояснили до вашої дочки, щоб їжа була варена для всіх в сім'ї, і тепер буде порожній пасту для вечері.



Я вірю, що сімейні питання повинні залишатися тільки в сім'ї. Зрозуміло, однак, є схильність до деяких сімей, які всі проблеми Це просто кричить.й Звичайно, кричуща ніколи не може призвести до того, що він зробив неправильно. Скоріше за все, він просто буде відхилений і відійде.



З редактора Важливо освічених дітей відповідальністьй Але найчастіше наші діти не зловживають від шкоди. Вони просто не розуміють, що вони роблять щось неправильно. У вищевказаній ситуації я не розумію дочку, але мій мама. Горщик з пастою і чотирма зубцями для всієї вечірки для великої родини. Тексти пісень, а це означає: Це трохи невеликий, не ви думаєте?

р.

Якщо дитина був голоднимІ він не захоче паста, це не незвичайне, що йому сподобалося і в кількості він необхідний. Чи правильно годувати своїх дітей?

Що ви думаєте про цю ситуацію? Як нездатна вона була?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное