Твенти-сімейні способи відтворити футболку навесні

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У гарячому часі в гардеробі кожної модниці є багато з цих предметів одягу різного дизайну і кольору.

Мода мінлива, і з настанням теплого сезону ви купуєте нові речі, які не можуть бути актуальні в наступному році. Не поспішайте відкинути старі футболки. Кілька гойдалок ножиць, пара стібків, і ви можете отримати щось оригінальне і красиво!

Редакція "Сайт" У мене є 27 ідей для того, як це зробити. Стара футболка супермод без особливих витрат. Я збираюся змінити сьогодні!

Оригінальні футболки Ідеї для натхнення
  1. Однобарвна футболка легко переробити в оригінальний з однією накладною кишенею.


  2. Щоб створити цю красу, крім красивої тканини з малюнком, вам буде потрібно базові швейні навички і швейна машина.


  3. Один простий елемент може іноді освіжити весь образ!


  4. Як вибрати форму і розмір вирізу або декольте на спині? Найлегший спосіб вирізати ножиці! Все, що ви повинні зробити, виберіть малюнок і акуратно перенести його в футболку.


  5. Для любителів йоги і здорового способу життя, натуральний мотив, що вам потрібно! Просто оберіть візерунок за смаком - і перейдіть за дію!


  6. Витончений, це не так?


  7. Геометрія завжди в моді, особливо якщо футболка в такому відповідному кольорі на літо. Для того, щоб трикутники виглядали акуратними, бажано обробити свої кути.


  8. Ось простий спосіб, без голки і нитки!


  9. Вибір для дівчаток, які люблять виділятися.


  10. Для створення такої моделі потрібно нарізати півколо на спині і прикрасити її стрічками або красивою тканиною, або навіть легким шарфом. Вибір Вашої справи!
    р.

  11. За допомогою яскравих смуг можна підкреслити будь-яку, навіть дуже непримітну річ.


  12. Такий шматочок одягу ідеально підходить для модниці. Його можна носити разом з літними штанами, шортами, джинсами і навіть у ансамбльі з високою вазі.
    р.

  13. Для того щоб не вмирати влітку від тепла, вам просто потрібна ця сорочка!


  14. Футболка Метелик є ще одним чудовим варіантом для спекотного літа.


  15. Чудове рішення для відпочинку на морі. Все, що вам потрібно зробити, щоб відірвати футболку з одного боку, перекручувати її назад 2 рази і пришити її знову!


  16. У такому простому варіанті можна легко створити дизайн речі à la Gucci.


  17. За допомогою металевих заклепок і чорних мереж ви отримаєте стильну дизайнерську блузку.


  18. У курсі можна піти і непотрібні шнурки, і красиві нитки!
    Габаритний зображення

  19. Я захоплюю. Я дуже хочу, щоб один з тих!
    2632581

  20. Ще один варіант з нитками, але вже на спині.


  21. Цікаве рішення у вигляді модних крил.


  22. Цей літній сезон є більш важливим, ніж коли-небудь!


  23. Ви повинні працювати на такому малюнку, але результат явно варто!


  24. До простих дій можна зробити таку вирізку на літо.


  25. Але тут досить цікавий варіант для використання брекетів на спині. Не потрібно швейної машинки для цього. Наріжте центральну частину спини, поріжте її в тонкі смуги і зав'яжіть її в одну довгий шнурок. Потім роблять отвори на боках, в якій зліва від спини і мережива.
    доб.

  26. В тренді цього літа плеч-збиті. Виріжте шию вашої сорочки, щоб відкрити свої плечі. Далі заміряйте необхідну довжину гумки на обхват плечів, злегка розтягуючи її, відрізавши необхідний шматок і витягніть в готовий виріб.


  27. Ще один варіант - відкрита спинка, тепер в сорочку.




Красивий літня білизна Ви можете придбати в магазинах, і ви можете, що набагато економніше і простіше, зробити своїми руками. Крім того, це дуже цікавий творчий процес, який захоплюючий і захоплюючий. Завжди приємно знати, що ця оригінальна футболка виконана своїми руками.

Я сподіваюся, що ця книга надихнула вас, щоб зробити ще одну зміну. І пішов, щоб оновити свій літній гардероб з ножичками.

Увімкніть свою фантазію і створюйте, і будьте впевнені, щоб розповісти друзям, де ви отримали цю ідею!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное