Чому діти сьогодні не розуміють, чому ми так радіємо поезії ХІХ ст.

Призначення поезії Пушкіна непросто. Літературні критики ще не можуть зрозуміти всі сенси, що поет спробував внести його вірші. Сучасні підлітки розуміють дуже мало про них. І це не дивно, тому що зміни часу і багато концепцій більше не близькі до нас.

Психологи давно відомі, що Мапа А поняття, які живуть в наших розумах, різко змінюються. У простих умовах, які люди думали 200 років тому, практично нічого не робити з нашим способом мислення.

Я не люблю вірші і не розумів їх. Згодом деякі письменники закохалися у мене. Я люблю роботу Цвєтаєва. Багато тем, які вона розкриває в своїх віршах, близько до мене. Наприклад, теми нещастяної любові і пошуку себе в цьому світі. За час роботи Пастернака і Маяковського я теж захищав.



Однак, говорячи про роботу Пушкіна та інших, як йому, старші люди часто засуджують сучасні діти. Все тому, що вони говорять, підлітки не розуміють нічого про «реальну» поезії і не люблять її. Мені дивний, тому що зрозуміло, що реалії життя, які часто спалахують як проза, так і вірші.



Як ви не знаєте, що ви просто не розумієте? Багато слів слід шукати у словнику, якщо вони були читання. віршій Це важко отримати це миттєве задоволення. "Брати хутро", "кібітка", "toolup"... І я не говорю про поезії. Якщо любов поезіїІмовірно бути актуальною практично у всіх століттях.



Тим не менш, в поезії поети заливають не тільки своєю любов'ю. Вони писали про все, що оточують їх. Включення суспільство, політика та релігіяй Більшість цих речей вже давно втратили свою актуальність. Це просто мій погляд, але такі вірші не повинні бути подобаються. Хто може бути цікавим для читання та прослуховування. музикай



Не можна надихати любов до чогось, якщо серце людини, навіть якщо дуже молодий, це не лягає. Можливо, в той час він побачить красу в віршах. Не може. Для кожного твору є захоплення. Не хвилюйтеся про це. І варто відзначити, що багато робіт подаються студентами дуже рано. У віці, коли сучасні реалії політичної сфериВони не особливо цікаві...



Як зацікавити декабритів або революціонерів минулого? Ці цінності не добре розуміють сучасні діти. І Любов і повага без розуміння Запах пригніченості і гіпокризії. Не дивно, що ви не зацікавлені в поетах конкретної епохи і тем їх роботи.



Скажіть про ваших улюблених поетів і поетів. Якщо ви не любите поезії в цілому, ми будемо раді бачити, чому. Можливо, ви не любите це, коли почуття риштовані?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное