Що таке людська сила, згідно з надзвичайним Meryl Streep

Цікаві котирування Оскарження актриса Meryl Streep Ви думаєте. Ця чарівна жінка зуміла отримати в Голлівудський Олімп тричі, але це не вдалося повернути голову. Нехай ми пам'ятаємо про найсмачнішу, сердку і навіть трохи безшумну пораду зірки Мерил. Її слова обов’язково гідні вашої уваги.



Мерил Стереп заявив, що «Наслідок досконалості – це те, що відрізняє гарне життя від успішної». Дівчина отримала якість освітиПісля всього, в один раз вона встигла навчатися в Ялі та Гарвардських університетах, а також в Vassar і Dartmoor коледжах. Як бачите, актриса не вважає, що потрібно кинути її диплом в довгу коробку. «Якщо у вас є мозок, вам потрібно їх використовувати», - розповідає Стереп.

Але шлях Мерил Стерепа не завжди був хвалі та успішні ролій Дівчина вирішила спробувати свою удачу і їхати на аудит для головної жіночої ролі в фільмі «Кінгконг». «І чому ми маємо цей шар?» Але Мерил добре знав італійців, і відразу відповідав: «Я шкодую, що я не підходить для ролі Кінгконг». Не дуже добре.



Stubborn Meryl Streep переконаний, що хтось хоче досягти чогось, щоб працювати важко. «Для роботи, я завжди намагаюся дати мої найкращі. Я люблю людей, які не піклуються про свою роботу. Тут Мерил тільки підтверджує свої слова. Вона неодноразово відмовлялася від ролі, і один день вона вирішила, що не зроблено для плівкиАле я думав про це вчасно.

Мерил отримав 9 кг для фільму «Бріджи Мадісонського повіту», а також з'являтися в фільмі «Харт музика», Мерил дізнався про гру скрипкий Вона навчалася протягом 8 місяців і спробувала грати принаймні 6 годин на добу. Застій Мерил Стерепа може бути тільки зануреним.



Поза «Ложки» У інтерв'ю Мерил поділився спогадом про те, що вони колись запрошували в театральній школі, що це було королевою. Стереп заявив, що всі дівчата відразу почали говорити про ґейт, поставу, правильні мапи. Але після того, як учитель дав правильну відповідь: «Для королеви означає відразу змінити атмосферу в приміщенні, де ви йдете. й



GettyImages Цікаві котирування Оскар Мерил Стереп Мерил запевняє, що ви не можете боятися, коли ви робите вашу річ, інакше нічого не буде працювати. Стереп завжди намагається його краще. гратий Отже, щоб грати в оппресивну Miranda Priestley в фільмі The Devil Wears Prada, Мерил не залишав образу міцної і непристойної жінки навіть в реальному житті. Він майже знищив її психічне здоров’я.

Актор каже всім слухатий На роботі, вдома, з друзями, з батьками. Уміння слухати допоможе вам дізнатися все. А Мерил Стереп - це реальна рольова модель для тих, хто хоче навчитися слухати. Ця жінка отримала десятки разів на Оскар і Золоті глобуси, які тільки підтверджують її слова. "Ваша сила, що робить вас різними," і Мерил Стереп чітко має реальну потужність.



Блискуча Леді Streep Meryl Streep прийнята в інтерв'ю, що вона не потребує багато щастя, крім того, що любов в усіх його проявах і смачній їжі. Вона була з чоловіком Дон Гуммер з 1978 року. У парі є чотири діти, і вони не піклуються про Голлівудські інтриги і скандали.



Бездоганно, Цікаві котирування від Meryl Streep Варто пам'ятати, але обов'язково варто пам'ятати. «Ви не повинні бути відомими. Але ви повинні бути кимось вашим батькам. Візьміть ці корисні котирування для замітки.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное