Торт, для якого гості зблокують до мого будинку, як мофи до світла.

Я люблю монастир Гут торт. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але для свята цей торт виглядає просто, хоча він дуже смачний. Так я вирішив розповісти вам, як зробити бісквітний торт зі сметаною і вишнями. Я б сказав, що це святкова версія «Монтична хата».

845734

Бісквітний торт зі сметаною Бісквіт, ніжний сметана і вишня з шаром пісочного тіста - все це в одному красивому домашньому торті, який виглядає королівсько. Не складніше готувати, але трохи довше через різновид шарів. По суті, всі інгредієнти доступні, і час, проведений, окупиться нестерпне задоволення їжі. Наприкінці статті я залишаю відео рецепт для пишних.



Тест інгредієнти
  • 9 яйця
  • 3 ст.л. борошна
  • 10г розпушувач
  • 3 ст. ложки
  • 8 ст.л. меленого мигдалю
  • 100г маргарин
  • 350г борошна
  • 10 ст. цукру
  • 100г сметана
  • 350г вишня


Вершкові інгредієнти
  • 200г сметана
  • 200мл крем
  • 150г цукру
  • 5г ванільний цукор
  • 500 мл молока
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. кукурудзи


Склади для прикраси
  • 1 ківі
  • 350г вишня
  • 30г шоколадний


Підготовка
  1. Торт виготовлений з двох видів тіста. Зробіть печиво першим. Збити 8 яєць з 8 ст. цукру в пишній піни. Чим довше збиваються яйця, тим більш чудовий бісквіт вийде. Додайте цукор в кілька раундів.
  2. 3 ст. борошна змішують з 8 ст.л. меленого мигдалю. Можна замінити мигдаль з волоськими горіхами, головне, що їх подрібнюють в борошно. Додаємо в борошняний розпушувач і 3 ст.л. сухарів. Поступово змішайте збиті яйця з сухими інгредієнтами з силіконовою лопаткою.



  3. Залийте тісто в форму для випічки 26 см в діаметрі, змащений маслом. Біка бісквіт в духовці нагрівається до 180 градусів 30-35 хвилин.
  4. Тим часом робимо пісочний тісто. Збити 1 яйце з 2 ст. цукру. Додати 100г маргарин і 100г сметани, 350г борошна. Змішані з еластичним тістом.



  5. Розбавити тісто на кілька частин і розкачати їх на смуги шириною 5 см. Поставте вишня на кожну смугу. Можна взяти заморожені або консервовані, головне, щоб вишня була сухою, без соку.
  6. Підключіть вишні смуги так, щоб труби вийшли. Покладіть труби в спіралі, щоб отримати коло діаметром 26 см, так як це майбутній шар торта. Випікати соломки з пісочного тіста на тісто на 180 градусів 25 хвилин.



  7. Збийте яйце з цукром, додайте крохмаль і молоко. Зробіть заварені на повільному вогні.
  8. Збийте крем з цукром і ванільним цукром, потім додайте охолоджений крем і збийте масу до однорідності.



  9. Робимо торт залити. Змішайте 200 мл вишневого соку і 1 ст. л. крохмаль і довести до загущення.
  10. Охолоджений бісквіт поділився на дві частини. Змастити торт кремом, покласти на один бісквітний шар запечених вишневих труб, вершки і бісквіт зверху. Далі щедро змащують верхню і бокову частину торта з вершками. Прикрасити торт скибочками ківі і лівої вишні. Залийте сік вишні зверху. І посипаємо шоколадну кришку на боках торта.



Поставте торт в холодильник на 6-8 годин. Діон. Ваша робота буде оцінена всім, хто смакує цей розкішний торт. Не забудьте подивитися відео рецепт, який ми використовували для приготування бісквітного торта зі сметаною і вишнею. На цьому каналі є безліч чудових ідей.



про:blank

О, він виглядає дуже гарно! Це найкрасивіший домашній торт я коли-небудь бачив. Я обов'язково зробіть десерт на день народження. Ви коли-небудь спробували зробити цей шедевр? Поділіться вашим улюбленим рецептом торта в коментарях. Насолодіться кулінарними відкриттями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное