Я не хочу жити з нами протягом 5 років, коли вона в університеті.

Коли два серця, які люблять один одного зустріти, а потім починають жити разом, здається, вони можуть зробити все. Після того, як на початкових стадіях немає рутинних, важливих турбот і дратівливих господарств. Він і її. Але іноді буває, що дратує родичів стає перешкодою для всього. Чужий родич - особливо далекий, але непристойний.



Хтось один раз сказав: «Симптичность гірше крадіжки». І він був абсолютно правим. Деякі люди просто не розуміють відторгнення. Для них родичі є джерелом розв'язання їх проблем, нічого більше. І вони навіть не змішуються, щоб показати його. Як боротися з такими речами, що робити? Питання не легко, і для деяких він повністю нерозчинний.

Я зустрілася з радянською плівкою: на громадському транспорті. Не дивно романтичний, просто розмова між двома молодими чоловіками і обміном номерів. Я підкреслюв себе, що він не виглядав як звичайний міський хлопець, був так багато щирості і відкритості в ньому.

І я був правим. Миша була з села, і прийшла до нас на деякий бізнес. Купити запчастини для сільгосптехніки. І все ж мені сподобалося. Продовжуємо спілкуватися онлайн, а через кілька місяців він запропонував зустрітися з ним. Я не розумію.



Тоді виявилося, що Михайло мій чарівний зал. Незважаючи на те, що я заробив більше, ніж йому (що зарплата зараз в селі), він мав великі перспективи. Суддя за себе: мій дядько працював у місцевій адміністрації. Батьки не останні люди в с. І так далі.

Весілля була масовою. Здавалося б, це все вниз. І краю. Якщо були десятки гостей зі своєї сторони, Бог заборонений, то було пара сотень людей з боку мого чоловіка. Не один розповів батькам про розбиття бюджету. Все було платно сім'ї Міша, вона, по суті, прогулялася там.

Миша переїхали в квартиру, де вже жив тільки протягом трьох років. Він розумний і швидко знайшов роботу поруч. Моя друзі попереджала мене, що так як він був з села, я не буду відпочивати. Я перетворюсь на чистячу плиту і посидить на плиті. Ви не знайдете такої ж працьовитої людини в день з вогнем. Він допомогло мені все, хоча він повернувся з роботи іноді в кінці вечора.

Р

Але проблеми не почалися через нього, але через його багато родичів. Зателефонуйте нам і запитайте, як ми робимо. Я думаю, що кожен, хто був на весіллі. Тоді вони запропонували познайомитися десь на нейтральній території міста - поспілкуватися і пити моргул.

І тоді вони почали запитати про візит. У нас є один з найпопулярніших у світі. І що ще зробити, він бачить мене за другий раз у своєму житті, а з Михайлом останню весняну пастку. Немає нічого спільного. Але прийти і подивитися, як ми живемо, так що є щось говорити про село, це святий.

В її 90-х роках була бабуся. Вона сказала, що вона прийшла на дорогу, щоб побачити її родичів і побачити мене у людини. Спочатку нас благословили, але потім жартували, що квартира не очищена. Тоді вона скаржала, що її здоров'я не була такою ж, і ніхто не спостерігав її. З'явився весь день, потім впав дупа. До кінця дня на автобусі. І сказав Міша, що він не бачив, що бабуся в 15 років. Він пам'ятає її, коли він пішов до школи.



Тепер тут ще одна атака. Моя кузина хоче піти в університет. Я не маю нічого проти неї. Але її батьки сильно направляють її жити в гуртожитку. Це буде руйнувати його, неможливо вивчити там, тільки вечірки, і, можливо, щось гірше.

Але чому дадуть свої гроші в оренду квартиру, якщо є Misha і його дружина? Нехай дитина живе з ними! Що таке двокімнатна квартира? Інститут дуже близько, думаю, протягом 5 років. Ми збираємо друзів.

Що таке неспроможність мені безмовно. Виявляється, що протягом цих 5 років я повинен бути відповідальним за дівчину, яку я не знаю, судити її, можливо, навіть допомогти фінансово. Чи потрібно це? Почуття як незнайомець у вашій квартирі. Крім того, в цей період навряд чи можна народжувати дитину. Де буде спати?



Я природно відмовився. І отримав величезну кількість негативності. Моя сім'я чоловіка почала кликати і гасити мене. Ми запрошуємо нас на допомогу. Сім'я, після всього. Моя мати-на-правила мене. Порадуйте, що якщо я лікую сім'ю чоловіка, як це, вони не на мій шлях. Вона не потребує дочки.

Не дивно, що Misha підтримував мене спочатку. Але після виклику матері категорично змінив його точку зору. Він почав блювоти мене, щоб допомогти. Це нещастя, і дівчина як тиха, як миша. Ми не будемо чути її. Не було зроблено.



Тепер я думаю, або, можливо, все ще спробувати дати принаймні половину року до нових родичів. Це може бути складно і некомфортно, але в очах я стане більш позитивним. Хоча мої друзі дискурують мене з усіма їх можливою. Але нехай чесність: не ми розлучаємося через це неспроможність?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное