Meghan Markle flaunted в нові наряди і показали її грамотно складений осінній гардероб

Осінній шафа 2021: що це і як його створити? Особисто я часто надихнула зображеннями зірок кіно і відомих особистостей, адже професійні стилісти працюють над їх зовнішнім виглядом. Але більшість всього, я люблю Плаття Duchess З Sussexй Вона має багато вчитися і щось дивитися!

Сьогодні видання. "Сайт" Покажемо пару яскравих прикладів добре написаної осені шафа від Meghan Markleй Дуже дивний!



Оздоровчий гардероб - 2021 За кілька днів від робочої поїздки до Нью-Йорка Меган Маркле і Принц Гаррі показали громадськість своєю класичною і добре продуманою Осіньй

775,000.

Поза «Ложки» І ось ще одна тепла осінь загальна цибуля. Чорний пальто гармонійно поєднується з чорною сумкою. По дорозі багато модних експертів відзначили довгочорні падіння 2021 тенденції. Сірий в білому клітці шарф гармонійно доповнює і грає на контрасті з чорним пальто.



GettyImages знову хочу, щоб зупинитися на цьому літньому і строгому темно-синього trouser костюм. Його колір, стиль і матеріал себе виглядають дорого і благородно. Також зображення доповнюється акуратними сережками і правильним макіяжом і зачіскою Дючі.

Перевагою цього образу також можна вибрати яскравий аксесуар у вигляді цікавих брошків або шарфа.



Поза «Ложки» І тепер давайте подивимося на цей чарівний і помірно короткий біле плаття від Valentinoй Сукня прикрашена штучними квітами. Я вже бачу буму в цих сукнях в майбутньому і тренді штучних квітів на одязі.

Меган Маркл називають одним з найвпливовіших жінок світу. Речі, в яких вона з'являється в громадському житті, стрибають з полиць в плані годин, а іноді навіть хвилин. Вона виглядає елегантно в нарядах для казкових грошей, а в сукнях з магазинів масового ринку.



Поза «Ложки» Це біле плаття коштує близько $ 5,400. Його Дючі Суссекс доповнені чорним взуттям на шпилькі.



GettyImages врятував фото на свій телефон, покупка і шукаючи пальто, як Meghan's. Я не можу зробити очей!



Поза «Ложки» Я дуже люблю, як виглядає біла буряк на Meghan Markle. До речі, беретки також в тренді цієї осені!

р.

GettyImages також шукайте його знову. зеленийй Меган Маркл створив цей образ назад в 2020 році, коли зелений бум не був в повному гойдалці. Тепер цей відтінок є суперtrend і восени.

613468р.

З появою в царській родині Меган Маркла і Ката Середтона вони стали стильними іконками не тільки для британських, але і для усього світу. Я хотів би дізнатися більше про стиль Королеви. Їх одяг прекрасний, але в той же час простий!



Осінній гардероб - 2021 від Meghan Markle - це приглушені відтінки, класична І, звичайно, комфорт. Вам подобається ці зображення, що ви скажете? Я вже шукаю таку стильну білу сукню і пальто. Погляньте на ці сукні ретельно і зі смаком!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное