Не довше купуйте магазин вівсяних печива, випікаючи тільки за рецептом Антонової, він виходить максимально ніжним.

Інколи Я люблю готувати щось велике. Наприклад, деякі ароматні торти з смачними вершками і фруктовою начинкою. А іноді немає міцності і бажання стояти на плиті надовго. Ведуча розбереться! Тут ви зможете насолодитися стравами в хешті. Один з тих, хто хочу поділитися з вами сьогодні. Приготуйте. каша за рецептом відомого актора Наталія Антонова!





Є багато рецептів для цього простого лікування. Я думаю, що кожна господиня буде мати власний особливий спосіб приготування їжі. Але не існує обмежень для досконалості! Я люблю готувати ту ж страву різними способами. Іноді ви виявите щось нове і незвичайне. Можливо, з сьогоднішнім рецептом печива ви будете робити тільки це.



інгредієнти
  • 2 яйця
  • 50г вершкове масло
  • 2 ст.л. сметани
  • 100г цукру
  • 15г мед
  • 200г вівсяний
  • 100г пшеничного борошна
  • 0,5 ч.л. розпушувача


Підготовка
  1. Цей десерт готують дуже швидко. По-перше, шліфована вівсяна з кавою або блендером. Потім перемішайте всі сухі інгредієнти.
  2. Далі збити яйця в пишну піну, додавши розтоплене масло, сметану і цукор з медом. Тепер введіть сухі інгредієнти в яєчну суміш і перемішайте тісто. Загорніть його в харчову плівку і відправте в холодильник не менше 10 хвилин.
  3. З готових охолоджених тісто розгортають кульки однакового розміру. Крім того, скидати їх в борошні (за бажанням), злегка розтопити і покласти на чашу, накриту папером для випічки. Поставте кулі так, щоб між ними мало місця.



  4. Випікайте цей простий вівсяний cookie протягом 10-15 хвилин на 180 градусів. Зосередитися на духовці і появі печива: вони повинні стати злегка золотистими. Дуже важливо не сушити їжу тут.


Як бачите, рецепт дійсно простий у виконанні. Такі вівсяні печиво можна приготувати для майбутнього. Наприклад, зробіть тісто заздалегідь і зберігайте його в холодильнику кілька днів. Або відправити тісто на морозильну камеру. Тоді період зберігання збільшиться.



Для мене вівсяні печиво. десерт подається з дитинства. І як тільки вона не запечена нашими мамами і бабусями! Наприклад, ми маємо докладні інструкції щодо виготовлення пісних вівсяних печива. Дуже важливо мати рецепт на руці в разі відсутності яєць або молочних продуктів в домашніх умовах.



Я також люблю вівсяну, тому що ви можете додати інші незвичайні інгредієнти до неї. Наприклад, восени, це буде більш важливим, ніж коли-небудь використовувати сезонний гарбуз для цього. Входить в тест у вигляді пюре. А сам делікація виходить дуже повітряним і ніжним. Поділіться рецептом тут!



І останнє рекомендацію у випадку, якщо ви хочете зламати під улюбленою серією або кіно. Я раджу зробити простий вівсяний cookie тільки 2 інгредієнти. Вам буде потрібно кілька злаків і банана. А як саме створити кулінарне диво, ви дізнаєтеся за посиланням.

Якщо ви варите вівсяне печиво за рецептом Наталії Антонової, обов'язково поділіть свій огляд і випікайте картки в коментарях. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное