Чому садівники масивно перестають посадити капусту

Нещодавно навіть досвідчені садівники скаржили, що капуста Погана ідея. Це був випадок останнього пару років. І збираюся в магазин для капусти - простий і більш раціональний захід, ніж вирощування капусти на власній ділянці. Після того, як ваш урожай не радий.

І сьогодні видання. "Сайт" Я запитаю, чому це відбувається, що навіть від літніх людей говорять про те, щоб домашня капуста. Чи дійсно це масивна проблема, або це трохи перебільшена? Давайте спробуємо розібратися разом.

р.

Вирощування капусти на відкритому грунті «Новий день я спеціально відправився в супермаркет, щоб подивитися на капусту». Є плоскі, красиві, нехай маленькі тренери. І 38 рублів на кілограм. Не вдалося виявити будь-які ознаки шкідників, які досить дивні, Анастасія пише.



«Моя проблема з капустою почала рік до останнього. Протягом декількох днів листя були аміково покриті жовтими плямами, а капуста почала здервати безпосередньо до кореня. Більш того, проблема була не тільки для мене, але і для сусідів, а також для знайомих садівників, які вже десятки років вирощують капусту.



У нас були всі види вагіт. Я думав, що через часті дощ. Але останнє джерело я пішов на ринок і помітив розсаду. Вона була настільки весняною, сповненою жовтих плям. І видно також сліди тих, які скоринкові блохи.

Що це таке? Чи не всі садівники забули, як виростити капусту відразу? Ми не мали хорошого врожаю восени. Багато людей навіть відмовилися відмовитися. І листя досить нормальні за розміром, великі рівні, і з головою голови є катастрофа.

р.

У той же рік не було сальвації з гусениць з равликами. Звичайно, ми можемо відлякувати його на патологічному вогні, тому що погода і мене і сусіди, звичайно, був однаково нестерпним. Але навіть за кількістю людей вдалося інтерв'ю, стає зрозуміло, що проблема з капустою не тільки в нашій Тверській області, жінка зв'язує.



Дійсно, багато хто пишуться про розкраплений стан саджанців, вузькі гусениці і поганий урожай капусти. Однак навіть в цьому випадку садівники готові вирощувати капусту для своїх сімей. Тому що вони не довіряють продукт, який плаває на полицях супермаркету.

В результаті гусениці з метеликами намагаються втекти всі можливі способи. Наприклад, вирощують капусту під кришкою. І з ламками борються за допомогою звичайного золи - просто розсіюємо його під головками.



Це дозволяє робити без розпилення капусти, які не можна довше, але будь ласка. І навіть якщо в деяких регіонах все ще доведеться подавати добрива, але це вже в порядку. Тому таку капусту можна сміливо подавати до столу, варити улюблені сімейні страви і заготовити кваше в великій кількості.

Що це таке? капуста Чи можна це зробити? Які методи управління шкідниками ви спробували? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное