Я вирішив продати свою трикімнатну квартиру, щоб допомогти молодім сина.

З радянських часів дивний Під одним дахом вона може руйнувати найнадійніші відносини. Дійсно, різні покоління думають по-різному, тому проблеми батьків і дітей виникають в них досить гостро. Необхідно постійно робити концесії, і краще шукати окрему житлову площу.



Але великогабаритні почуття іноді занадто сильні. Що, якщо ваш син не має свого кута у світі? Я повинен піти на допомогу. І терпкий дискомфорт. Цікава історія від нашого читача.

Моя тільки син недавно одружився. Ми можемо сказати, що ми люди середнього класу. Зірки з неба, але нічого не скаржаться. І це незважаючи на те, що батько довго зійшов з-за кордону, і його алімонія я ніколи не бачив в моєму житті.

Його дружина є гарною дівчиною. Розумний, від розумної сім'ї. Але це просто так буває, що вона є найстарішою дитиною. Довгий проміжок часу. Тепер батькам не встигнути подбати про своїх, нехай і дорослий, дочка. Не потрібно розраховувати на будь-яку фінансову допомогу від них.



До весілля я збираю їх і сказав їм, що я хотів допомогти з квартирою. У мене була хороша «трешка», в хорошому районі міста. На жаль, з ремонтом в ній речі не дуже, але можна жити. Хоча я розумію, що за сучасними стандартами, ця квартира «Грандма». Бог з нею.

У будь-якому випадку я продаю цю квартиру. Вона купила собі однокімнатну кімнату в наступному в'їзді, і давала решту грошей молодим. Ця сума буде достатньо для поганого «два» або дуже твердого однокімнатного. А що я сказав. У двокімнатній квартирі я повернув новий будинок. Я знаю його з початку, я знаю його від початку.

А син і дочка-в-праві були дуже вдячні, але вирішили зробити це самостійно. Ви бачите, вони дійсно хочуть мати дитину, але немає додаткових грошей. Мій син сказав мені: "Мама, нехай чекати деякий час. Двокімнатна квартира для трьох не підходить. І жити в двокімнатній квартирі без ремонту і на околиці міста приємно.

р.

Ставили гроші в банківський рахунок. Вони попросили мене жити. У мене є два номери. Вони кажуть, що це швидше, щоб зібрати відсутні суми для ремонту і залишити вас, ви навіть не помітите. Як я не можу сказати, особливо, оскільки я був в цій ситуації.

Я починав своє життя. Як я був використаний для того, щоб жити окремо, я природно розвивав деякі особисті звички. Я люблю перемішати під ніс. Я люблю дивитися телевізор з іншого приміщення під час прибирання. На кухні є старий рекордер стрічки. Чому?

21629.

Але з перших днів дочка-в-правила через це. Мій син працює в іншій частині міста і вона з дому. Я не знаю, вона виглядає так комфортно. Це добре, що її батьки підняли її, і я не чув одне слово, від неї. Він не схожий на щось. І ось ми йдемо.

«Мом, чому ти співаєш так голосно?» Не один в будинку. Будь ласка, зв'яжіться з нами Або, наприклад, «Марина буде звітувати завтра». Чому ви не бачите шоу на сусіді? Це не робить його, мама. І кожен раз, що «мама» дивиться на вуха.

Чому я піду до мого приміщення, якщо я хотів бути додому і їсти деякі доброї перед телевізором? Або знову. Я співаю голосно, так. Під час миття або вечері. Я не роблю це для себе, але для трьох дорослих. Син працює, і дочка-в-право, хоча є ще щось на комп'ютері клацання, не дуже втомився, я вірю.

Я вирішив поговорити з сином. Вона сказала, що у дружини були скарги про мене, вона сказала мені на обличчя. В іншому випадку ви отримуєте пошкоджений телефон. Він сказав, що він знає мій характер, просто намагаючись зробити всіх комфортних. А потім щось натискається.

р.

«Я мию, робимо прання, варити їжу. Але ви повинні зробити це з необхідною звуком? Що це таке? Ви приїжджаєте з роботи, з'їсти і поїхати на номер. Вона не виходить з неї. І претензій проти мене?! Він був очевидним, що мій син був голодом і десь він навіть зрозумів, що я був правий. Він сказав, що вони замовили доставку.

Доставка їжі для тих, хто зберігає за ремонт в квартирі. смішний. І нагадав не тільки мій син, але й мій дорогий доньці про те, куди вони живуть. Чим вони економляться на ремонт квартири, які будуть придбати Мінуси гроші. І якщо вони не можуть працювати і не можуть стояти мої співати під час роботи (для них), то дайте їм упакувати і переходити до друзів або матчерів.

Я не хотів би сказати їм, тому я пішов на мій номер і перевернув на телевізор. Я знаю, що це дія дитини, підліток в більшості. Але вони просто дратували мене з несправедливими скаргами. Я намагаюся їм. Не потрібно багато. Деякі цукерки і хороший фільм.



Другий тиждень пропущений після цих слів. Моя донька-на-правила, щоб допомогти з господарськими хортами Невеликий вечір. Під час дня вона друкує жорсткий. Добре, це добре.

Зараз я задаю, як довго моя юнака триватиме. Якщо він знову починає, я запитаю їх двері. Це не те, що я поганий мати або я не люблю дружину сина, ні. Я просто думаю, що є деякі взаємоповаги та дисципліни. Вони не мали, вони мають гроші. У шаббі два шматки миттєво дізнаються, як робити прибирання і ремонт. Ми очікуємо, що мій «безкоштовний». й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное