Погана жінка купила стару коляску і знайшла конверт всередині, який змінив життя назавжди

Я недавно почав мати дивні мрії. Я рідко пам'ятаю мої мрії, але вони повторилися і знову. Я шукав в Інтернеті, щоб дізнатися, що мріяв про дитину, але не знайшов нічого нечутого. Бо Я запитав мого бабуся.й Вона дуже старий і знає багато. З посмішкою вона розповіла мені цікаве оповідання.

Чому бабуся мріяла про дитячу коляску? вона. Батьки Я зустрівся з дідом. Його дід працював водієм для бізнесмена, і його бабуся отримав роботу в якості секретаря. Гроші не було легко, але онуки люблять один одного. Вони вирішили мати дитину, щоб вони об'єдналися не тільки любов'ю.



Коли бабуся був сім місяців, чоловік був в страшній аварії. Майбутнє матері так боїться, Вона породжувала до її дати.й Сімултанно з народженням відбувався операція, яка врятувала життя батька дитини. Через шість місяців він міг сидіти в колясці. Моя дружина була дуже щасливою, чоловікй Але все гірше з фінансами.



Моя діда отримала роботу в якості власника, і мій бабуся знайшов роботу в найближчому кафе. Дочка матері часто залишається на кухні. Вона виглядала після неї. власник ресторану Олени Петровнай Вона була дуже близько до моєї бабусі. Вона була сумлінною роботою.



Одного разу її бабуся розповіла Олена Петровна, що вона збирала гроші на коляску для малюка, але тепер дорогі. Власник кав’ярні думав трохи і раджу купити використовується варіант. Часто продаються коляски, бо діти швидко виростають. Це сталося! На найближчому блоці, молода мама знайшла гарну дитячу коляску.



У процесі дезінфекції знайшла лист під матрацом. Зроблений, мій бабуся відкрив його і знайшов повідомлення від леді:

«Це було, мабуть, в руках матері, як я колись був. На жаль, я втратив дитину. Я сподіваюся, що ваше життя буде набагато краще. Я хочу допомогти вам з цим. На зворотному боці листа ви знайдете адресу. Поблизу будинку за цією адресою виростає величезне дерево дуба. Під ним лежить рішення для всіх проблем.



Моя бабуся зацікавила. Вона пішла на цю адресу. Знаходження величезного дерева поруч з старим покинутим будинок було легко. Були камінь під дерево. Шукаємо гречку, молоду маму Я знаходився під ним.й Знаходилося поле з гідною кількістю грошей і ювелірних виробів. Моя бабуся приймала все будинку.



На наступний день вона пішла в кафе, щоб повідомити про її звільнення. Ознайомитися з заявою, вона побачила, що почерка Олени Петровни нагадує її дуже багато... почерк в листі! Вона відразу розуміла, що збиралася і подякувала власнику ресторану за свою доброту і ресурсність. Це чудово, що в світі є такі хороші люди.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное