Дитина зникла в той час як на площині, незабаром бідна мама виявила правду

Мій друг працює як учасник польоту. Я часто чую від своїх дивовижних оповідань, сцена яких є площиною. Подруга постійно наполягає на тому, як важливо безпека при польотій Особливо строгим повинен бути супровід дитини на площині. Про це дуже обструктивну історію.

За кілька років роботи на літаку Оля (друга) працює як учасник польоту. Проте ця ситуація стала її вперше. Під час наступного рейсу один з пасажирів сказав, що вона відсутній За словами жінки, вона отримала на площині з новонародженим малюком і дівчиною трьох років. І сказав, що вона залишилася лише на хвилину, щоб змінити діапер дитини.

7334877

Кілька приміщувачів поруч з дверима втомилися прослуховувати її гроани і почали претендувати жінці тільки одна дитинай Це було більше, ніж дивний. Мій друг просто у випадку, якщо вона дійсно доповнюється двома дітьми. Вона погодила дратівливо. Але на мене з'явилася пара сидячи. Вони заявили, що молода мама Я збирав вітаміни.



Я просто приймав седатив, тому що я так рубав літати. Будь ласка, зателефонуйте мені



Політ приймав дочку жертви. Вони вирішили шукати верхні полки і великі сумки. Багато пасажирів протестуІ вони можуть бути зрозумілими. Тимофія крамницяВін мав деякі дорогі речі в сумці. По дорозі мій друг перевірив дані в системі, і виявилося, що жінка фактично потрапила на площину з двома дівчатами.



Після того, як сумки перевірили і знайшли нічого, жінка помітила бісер на підлозі. Схожі були в своєму дочку намисто. Кілька таких штучних перлів лежали на двері до багажного відсіку. Моя мама спровокувала Оля, щоб відкрити номер. Мій друг. протиЦя частина літака завжди закрита. Дитина не може бути там. І пасажири почали гістеріки про конфіденційність та інші речі.



На жаль, компасіонат Оля вирішив розбити правила. Вона взяла ключ пілота і відкрив відділення. За величезною стійкою з валізами була дівчина. вона. несвідомийй На щастя, дитина незабаром прийшла до своїх почуттів і вказувала до пари, яка відродила найбільшу. Виявилося, що вони пристосували дорогоцінний брош від антикварного дилера, а дівчина її побачила.



Так що дитина не скаже нікого, нападники чекали на момент, коли мама залишилася і захопила дитину. В цей час було дуже приємно, що багажне відділення було б коротко відкрито.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное