Моя мама ліпила для мене як дитина, тому тепер я очистую дуже рідко.

Навіть такий внутрішній захід, в цілому, як плоскі Це може слугувати запобіжником, який викликає дуже негативні процеси всередині людини. Депресія, депресія, самовизначення. У статті ми спробуємо дізнатися, чому це відбувається.



Цікаво, що питання очищення викликає багато людей, таких переживань. Дорослим починають хвилюватися, у них є тривожні думки, як якщо в даний момент це найголовніше, щоб зробити. Хоча, допущено, є певний відсоток, який просто не піклується. Що різниця між цими людьми?

Брудна квартира «Так, швидко займав брум в руках і ковтнути підлогу», «Що таке поросятість, тут в цілому людина може жити?" О, мій Бог, але в пустелі і очищенні!, "І вона все ще збирається другу. І сам будинок пилоподібний, речі розкидані. Це нічник. Це не діалог між двома людьми, ні. Це внутрішні думки людей, які бачать, що їхні будинки не очищаються.



Чому наш внутрішній голос так жорстокий до нас? Чи не ми? Тепер модно викликати таких зловмисників - тих, хто викликає фізичне або моральне насильство близькими. Але ми занурюємо, що ми робимо все гірше. Заливаємо бруду. І для чого?

По-перше, ми повинні визнати, що людина є глибоко соціальним істотою. Ми вражаємо людей навколо нас. А також знайомі з нами, і перше засідання. Наприклад, батьки або деякі грубі хлопці на громадському транспорті. Першим може зачепити нас, а другий може руйнувати його протягом всього дня. Що сталося.



Нерідко інтонація нашого внутрішнього голосу збігається з інтонацією особи, яку ми в даний час асоціюємо з нашим співрозмовником. Саме для різних ситуацій ми маємо різну внутрішню «двох» людей, які ми знаємо. І добрим або тим, хто конкретний людина, тим м'якше або строгіше буде наш внутрішній голос. Прийміть пару прикладів.

Батьки формують наш внутрішній голос з дитинства. Не дивно, що він часто схожий на матір або батько. Коли я був дитиною, мама запитала мене, щоб очистити свою кімнату або квартиру. Хтось має простий запит. У кого є кричущий і життєздатний. Ось другий варіант може дуже сильно вплинути на нашу внутрішню самостійність. «Подаруйся від чого! Більше уроків



Можливо, це ставлення не по всій дитинстві, але тільки в моменти, коли батьки були особливо важко. Але дитина, особливо невелика, поглинає речі, як губка. Як кажуть, це «завдяки в підкортек» нашої свідомості.

Робота є важливою частиною життя більшості людей. Але іноді це не просто місце, де ми робимо життя. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Якщо людина лікується добре і поважно, його настрій буде підніматися в більшу частину дня.



Але якщо він був билений його босами або колегами, це обов'язково страшно. Широта до себе буде просто бути на найнижчому рівні, і, прийшовши додому, він буде відлягати себе навіть для незайманої квартири. Після того, як внутрішній голос, його співрозмовник є кимось з роботи. Хто ще?

До речі, ця ситуація може стати набагато раніше. Велика команда, авторитетна «авторитет». Це школа. І якщо дитина лікується погано (і діти дуже жорстокі), то його внутрішній світ і характер матимуть негативний вектор. Проти себе та інших. Нетримання. Все, що необхідно знати і попередити.

Також можуть бути токсичні (полісонні, проблемні). Не може. У будь-якому випадку люди, які сильно впливають на один одного морально. Вважають, що відносини повинні підтримувати людей і наблизити їх разом. Але якщо твоїй другій половинці має великий характер і голос... Якщо ви не любите це або ні, це буде впливати на вас якось.



Особливо така рутинна і побутова тема як прибирання будинку. Скільки разів я повинен сказати вам, щоб піти і очистити це покриття? Я буквально клацнувши цю квартиру, і ви не можете очистити 2 квадратних метрів! або Чому я прийшов до мого дому і дружини на телефоні? Як ми маємо пилосос, або ви думаєте, що це просто для краси?

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але вони індексують, і ви можете відразу зрозуміти, чому в деяких моментах наш внутрішній голос стає набагато важче. Якщо він не є частиною нас, але незнайомець, і він дуже неприємний.



І є безліч прикладів. Вражається різноманіття факторів. Але важливо, щоб зрозуміти, чи потрібна така сильна самокритика. Почуття занадто комфортних може призвести до лінь і нічого не робити. Але якщо це робить, буде реальна перемога. Не може допомогти психологу або зрозуміти вас краще, ніж ви. Не є вироком брудної квартири.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное