Чоловік avid fisherman, часто спійманий риби, але якось неспокійний сусід сказав про нього страшний

Зазвичай. рибальство Він йде на дні. Нерідко чоловіки не помітили, що час вже біля кінця, а три шашликові пекари з пальцем довга розсипаються в клітку. Після того, як рибальство в першу чергу решта душі і тіла. У будь-якому магазині можна придбати живу рибу.



Як звичайно, чоловіки в домашніх умовах прощають все. Захищає дива і очей блиском. Я забув, щоб зробити рибний будинок, який не є! Але сісти в свіжому повітрі - добре зроблено, ви будете здоровіше! Якщо ви чисте, що риба, то всі кухонні запахи. Просто відпочиваємо. Тепер зайдіть. Робота завтра.

Ти знаєш, я дружину авід рибалки. Робота чоловіка не має нічого спільного з природою або чим завгодно. Весь час, всі зустрічі та ноутбуки, які я подрібню. Звичайно ми спілкуємося. Не бійся. Але буває, що він відсутній так близько. Є тільки собака в домашніх умовах і вічне очищення. Ми не маємо дітей, тому я не так втомився від побутових хорів.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Вони купили всі види передач, великий намет і навіть надувний човен. Риболовля - це щось хобі. Наприклад, я ніколи не чув, що вони сперечалися між собою про лову. Як висадити черв'яки, ніж корм - це можна говорити про нестійкість. Не слово про трофії.



Я завжди думав, що причина їх тиші була банальною кучерявою. Ну, вони приходять, наприклад, пізно вночі або вранці. Вони принесуть те, що коти повинні бути сором'язливі, щоб відмовитися. Але всі щасливі, щасливі, спокійні. Я не рахую мій чоловік. Витрати на газ більше грошей. Що таке емоція

Але мій сусід і її друг не думають так. У день, коли ми зустрілися знову на посадці, вона запитала мене, якщо мій чоловік може допомогти їй отримати на місцевий ринок. Ми часто зустрічаємо наших сусідів. Допомога людям. Я сказав, що мій чоловік збирався з друзями на рибу.

Тоді вона посміхалася в мене і відповів: «Так, давайте дружині сидіти в домашніх умовах, і мій чоловік, бізнесмен, піде рибальство». Зайдіть його. Ви не знаєте, що ваш коханець? Дивитися, якщо все відбувається. Ви бачите, я не зла людина, і я можу взяти жарти на свій власний рахунок, навіть ті, які виходять за межі. І цей раз я жартував, теж.



Але насіння сумнівів вже висаджували, і я зізнаю, що я думаю. Не ловити. Я не знаю. Немає сигналу для виклику. Ви запитуєте, що відповідь завжди така ж. Не те ж саме погода, тому ми сідаємо з друзями, можливо, у нас є напій. І будинки. Як ще? В короткий час я дав ультиматум: наступного разу, коли ви взяли мене, або зробив скандал.

Приготуємо на наступні два тижні. Мій чоловік показав мені тонну відео YouTube про те, як розмотувати лінію, підв'язувати гачок, приманити. Як спінінг відрізняється від вудилища, а брелок від коропа. Справжній юнацький курс. Відповідав мої питання про глибоку посмішку і погляд на сивого вчителя. Але я не відступив. Я пішов в басейн самому.

У суботу вранці, коли ми приїхали на сайт, було прохолодно і волого. Але мій чоловік і друзі пообіцяли мене гарним ловом, оскільки це був рибний ранок. З Я був боятися води, я пішов на берег, переніс на катер більшість положень і пляшок «паливо». Я повинен був охороняти намет, рибу на древній вудяг і спілкуватись з двома місцевими старими чоловіками, які також приходили до риби.

Поцілунки не мали човна, але були тисячі оповідань про те, як у їх юнацькій молоді вони половили рибу «розмір кальфа» і, загалом, насолоджуючись моїм підприємством. Вони сміхалися на моєму рибальському прутку і величезний гачок, але з пізнішим зовнішнім виглядом вони сказали, що це дозволить легше висадити черв'як. Але черв'яки дуже неприємні для мене. І я думав, що це буде приємно, щоб стати альтернативою.



І я пам'ятав ріжучий лоф зліва на мій рюкзак. Також я дивився відео про приманку в Інтернеті. В короткий час я викопаю ці залишки папата і прокинув його приблизно до місця, де float повинно бути. Хліб був заглушений, не без допомоги одного з старих чоловіків, і кинув стрижень.

І ось ми йдемо. Не був мені, що витягнув перший короп, він був однаковим старим. І в той момент я побачила радість хлопчика в очах. Моє щік все червоне. Друга риба вже зняла, але вона знизилася. На щастя, третій прикус протягом 5 хвилин. Цей трофей був виведений з початку до кінця. Я зрадився.

До кінця вечора з'явилися 8 середніх і великих риб в клітку, прокинув все тріфле в воду. Я прийшов до мене і, дивлячись на мої очі, як студент гімназії, запитав мене, що це було. За проценти. Я сказав йому все, і він пішов, повною думкою. У той же час катер вже попливав з коханою.



Як завжди, ловчик не товстий. Але «паливо» на нулі і від їстівного тільки соусу і половини лофа хліба. Ну, давайте варити вухо. Для решти вечора чоловіки запропонували своїх дідівських гір золота, щоб визнати, що лов було насправді їх. Але вони просто зірвалися на очах і сміхалися. Я не тільки домогосподарка, але і щось інше.

Ми приїхали додому з найбільшим коропом. Решта лову до вуха і місцевих рибалок. Забавно, що мій чоловік зізнався мені, що ніч: він не може стояти річкову рибу. Прийняття з великою кількістю спецій. Ну, він любить смужку, і це його. Не проблема, нехай ламається.

На наступний ранок я зустрів свого сусіда як звичайно. Вона натякала на що-небудь про прийом її десь. Я просто сказав: "Знайди хвилину," і я побіг до квартири. Я пішов назад і подав мій дорогий “подруга”, що коропа. Здоровий, жир. Але я просто віддаю трохи.



Piabay - сказав він: "Подивитися те, що рибалець мій чоловік." І це не одна з найвеличніших риб, яка захопила ці вихідні. Зайдіть його, запрошуйте себе. Я подав її це крокодил, і вона пішла на її бізнес. Тепер сусід про мої стосунки з чоловіком навіть не затертий.

Довірте чоловіка, дійсно. Іноді вони повинні бути в компанії друзів, відпочивати. Ви дві близькі один одному. Не забудьте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное