Що означає кількість на упаковці барвника для волосся?

Я нещодавно зустрівся з хорошим другом і був вражений. Яка красива і красива колір волосся! Я знаю її добре і вона ніколи не фарбує волосся в салонах або використовує стилісти.

Я дивився, що причина цієї драматичної зміни була, і як вона отримала її колір волосся, який дійсно костюмував її.

8629762



Рішення про зміну зображення та кольору волосся іноді стає реальною лотереєю!

Не зрозуміло. Як буде твоя реагація? Це або фарба, і результат може бути найбільш непередбачуваним. У виборі фарби кожна жінка керує своїми критеріями. Для одного вирішального фактора є бренд моди, для іншого - ціна, на третину - красива упаковка або наявність бальзаму в комплекті.





Коли мова йде про вибір кольору, ми часто акцентуємо увагу на привабливому фото, розміщеному на упаковці або, швидше за все, на назві.

Секрет успіху мого друга простий, але дуже ефективний. «Чому володіє інформація, яка володіє світом. й

Варто звернути увагу на маленькі числа, які розміщуються поруч з назвою тіні. Після того, як ці непристойні при перших поглядах знаки можуть сказати багато про результат, який ми в кінцевому підсумку будемо використовувати цю фарбу.

Редакція "Сайт" Я вирішив приїхати до допомоги всіх модниць і підготував зручний чит-лист для декодуванняй

Р



ДепозитФотогалерея

Що ви не знаєте і що пам'ятати.





Як розшифрувати глибину основного кольору
  1. 1 відповідає кольору чорної.
й

2 - до темно-коричневого. 3 - до темно-коричневого. 4 до каштану. 5 до світло-коричневого. 6 до темної Русі. 7 до Русом. 8 - до світло-рустики. 9 - до дуже легкої Росії. 10 - світлий блондинка. 11 і 12 є надлегшими фарбами для волосся.





Як розшифрувати кількість основного відтінку
  1. Під номером 0 пропонується ряд натуральних тонів.
  2. Під номером 1 - синьо-віолетовий пігмент (синій ряд).
  3. Під номером 2 - фіолетовий відтінок.
  4. Кількість 3 золота.
  5. Кількість 4 мідь.
  6. Під номером 5 є мусульмани.
  7. Під номером 6 є червоний відтінок.
  8. Кількість 7 кави.






Деякі виробники конструктивного кольору з літерами, а не цифрами. Ось трафарет для них.

р.



ДепозитФотогалерея

Як розшифрувати лист основного відтінку
  1. Під листом С є ясенний колір.
  2. Під ЛП, платиновим.
  3. До А супер яскравість.
  4. До N - натуральний колір.
  5. Під Е, бежевий.
  6. Під М матовим.
  7. Під W коричневий.
  8. Під R червоний.
  9. Під Г - золото.
  10. Під К - мідь.
  11. Під я є інтенсивним кольором.
  12. І під F, V - фіолетовий.






ДепозитФотогалерея

Як визначити рівень стійкості фарби
  1. Під номером "0" зашифровані фарби з низьким рівнем стійкості і коротким ефектом. Наприклад: затінені шампуні, муси і спреї.
  2. Номер "1" вказує на тіньовий продукт без аміаку і перекису в складі. Такі засоби освіжають фарбоване волосся і дають їм блиск.
  3. Кількість «2» вказує на наявність перекису, іноді аміаку. Надає наполегливість близько трьох місяців.
  4. Номер «3» відрізняється найбільш стійкими кольорами, які радикально змінюють основний колір.






Коли ви зустрінете колір, який ви повинні спробувати на вашому волоссі, ви будете мати спосіб радикально змінити ваш образ.

Щоб вибрати правильний барвник для волосся, вирішіть, що результат ви хочете отримати. Приходьте до мене. колір Це в кінцевому підсумку визначить ваш зовнішній вигляд.





Звичайно, крім позначення в числах, зазначених на фабриці, слід також враховувати характеристики волосся. Обов'язково врахуйте факт затримки, шліфування або просто освітлення.

Я бажаю вам успішні експерименти з вашим зображенням! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное