Просто 2 таблетки активованого вугілля і починається магія! Після 20 хвилин я захоплю...

Минулого року можна легко назвати чорний-маскй Вони були на абсолютно всіх соцмережах, продаються на кожному кроці, від реклами неможливо було приховати. А реклама дійсно вражає!

Я надав маску, чекав трохи, потім знімався в одному русі, очищаючи всі пори забруднення. Ви хочете спробувати це? Один і не чорний крапок, не продовжений пори! У перегонах для ідеально чистої шкіри, всі засоби хороші.

Редакція "Сайт" Повага придбаної продукції догляду. Але часто їх вартість і реальний вплив на шкіру не перекриваються. Чому переплатити? Чи можна досягти мармурової гладкості в домашніх умовах?





Чудові редактори, Марія та Христина, у порівнянні з ефектом чорної маски до впливу використання домашньої маски з активованим вугіллям. Результати були повністю несподіваними! Ось як це було.

Як зробити чорну маску я природно мати дуже чутливий і схильний до сухої шкіри. Але за словами виробника чорної маски, у нас є забруднені пори.





«Увімкніть, після чого потрібно очистити», - думав я. Я обрала найбільш доступний продукт, який пропонує ринок.

Перше, що здивувало мене, що маска була дійсно чорна. І наноситься він без проблем, в рівному шарі. Єдина замітка: необхідно запарити шкіру передручним чином, щоб пори відкривалися і ефект більш ефектний. Хоча це те, що продавець сказав мені.





Після подачі 10-15 хвилин ви можете зробити свій власний бізнес. Але вибір буде невеликим, так як маска затягується, поки важко говорити, їсти і робити інші маніпуляції обличчя. Але читання або перегляд Facebook це право зробити.





До мого великого сюрпризу маска була видалена, як в рекламних оголошеннях, полотні. Але це був біль.





Камера не захопила сльози, але вони зробили! Почуття, як ви облаштували себе. Залишки змивають теплою водою і почали виглядати на самому дзеркалі.





В результаті засвідчили страждання.Шкіра стала ще дрильною, а чутливість показав себе невеликою почервонінням. До речі, я не побачила зміст стрічки. Я мав невідкладно використовувати зволожувача і забути про все, як страшна мрія.





Сьогодні і я був удачливий достатньо, щоб випробувати чудотворний ефект charcoal маски від чорних крапок. Але я, озброєний народними рецептами, вирішив не купити маску, але зробити її самостійно. Після того, як Маша не відчувала ефект маски магазину. « » » » » » » » » » » » » » »Домашнього приготування маски Це не боляче, я теж заощаджу гроші, я думав.





Дуже простий рецепт, і ефект був дивним. Всі компоненти, за словами автора, краще впливають на ніжну шкіру обличчя. Ну, я купив активоване вугілля, желатин, молоко, і почав варити диво-гасіння для чорних крапок.





Вам потрібно.
  • 2 таблетки активованого вугілля
  • 2 ч.л. желатин
  • 2 ч.л. молока


Відразу сказати, що маска готується дуже просто: потрібно просто перемішати 2 таблетки подрібненого активованого вугілля, 2 ч.л. желатину і 2 ч.л. молока, 15 секунд в мікрохвильовій печі - і витертий гелатин готовий. Суміш заморожує досить швидко, тому потрібно його застосувати якомога швидше.

І не забудьте пропарити обличчя передручним, тому що потім ефект буде схожий на рекламу. Що говорить автор рецептури.





Маска з чорних крапок з вугіллям Не так просто, як це здається на перший погляд. Дуже товста і в'язка. Ну, де ви отримуєте руки? Я ледь кладаю маску, щоб я сидю близько 15 хвилин. Плівка затягує шкіру досить сильно і протипоказає рухи м'язів обличчя. Це не дуже хороший, але що ви можете зробити?





Маска дивно проста. Але є секрет! Все залежить від товщини шару, який ви наносите: чим тонше шар, тим більш агресивно маска буде видалена. Я вирішив вперше не дуже травмувати шкіру і не запасав інгредієнтів.

р.



Я повинен сказати, що Результат приємно здивувався.: шкіра стала чистою, ніжною, оксамитовою дотику. Але довгоочікуваний ефект очищення пори від забруднень не повністю виправда. Я не лежаю, кажучи, що деякі з видаленого вмісту пор, які я бачив на спині маски, і це не може, але радіти! Однак я не відчуваю ефект реклами. Я сподіваюся, що це краще наступного разу.





Досвід дійсно вражає! Виявляється, що penny активоване вугілля може це зробити. Якщо вам сподобався наш міні-тест. Домашнє маска - вибір "Сайт"й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное