Чому ви повинні підбирати конуси в будь-який сезон?

Подруга шахти, зібраних конусів все літо і приніс їх додому. Про свою збірку славляться люди, які його сміхали, Але що було свого сюрпризу, коли трохи пізніше майстер розміщував в будинку і саду дивовижними і неповторними ремеслами.

У світі, які не знають, які коні є. Але не всі знають, скільки можна зробити з цього дивовижного натурального матеріалу.

Але, даючи другу життєздатність до старих речей і створення цікавих ремесел від них, можна отримати досить милі і функціональні речі, які відразу відтворять нові кольори.

Редакція "Сайт" У мене є 17 геніальних ідей для створення корисних ідей. прикраси в будинку і саду конусівй Це просто чарівний!

  1. Це насправді один з творінь людини. Імпресивний, це не так?


  2. З конусів можна створити цікаві та екологічно чисті горщики для ваза. Він виглядає оригінально і незвично!


  3. Вони легко розбиваються на шматки (платно). Можна покласти їх на вазу. Звуки, такі як шкали дракона, не це?
    356225

  4. У такому кошику відмінно виглядатимуть обидва фрукти і квіти.
    1148752

  5. І можна поєднувати конуси з електричною гірляндою і отримати чудовий результат.


  6. Це ваза я знайшов в своєму саду.


  7. Такий елегантний свічник може стати прикрасою святкового столу.


  8. Звісно, доведеться довго створити таку підлогову вазу, але результат варто!


  9. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!


  10. І в цьому саморобному горщику декоративна трава вже розквітається. Нагадуємо мене про їжачок, не це?
    р.

  11. Ми можемо використовувати його. Подарунок І навіть торт!
    37817618

  12. Це чудове рішення. Щоб зробити це, вам просто потрібно відбілити коні, знайдені.


  13. З конусів можна навіть створити імітацію плитки в казковому будинку. Магія


  14. Як про квіти інтер'єру? Не дивно? Крім того, вони ніколи не з'являються.


  15. Я дуже хочу мати однакову прикрасу столу!


  16. Я дивлюся на цю красиву літню пісню. Я не вірю, що це з конусів!




Досить знайти трохи часу, маленьке бажання і, звичайно, десятки або два бампи. Нанесіть фантазію на випадок, і ваш будинок і сад буде наповнений унікальними предметами декору і ювелірними прикрасами.

Я сподіваюся, що вам подобається ці ідеї і хочу повторити деякі з них вдома. Натхнення та приємна творчість!

Якщо вам потрібні ці креативні поради, не забудьте поділитися ними з іншими.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное