Рецепт ванілі з молодої капусти

Я великий фанат польської кухні. З кожним днем я відвідую свою сім'ю, я приніс їм новий рецепт. Абсолютний улюблений в сім'ї свінгери! Ця їжа міцно встановлена в нашому святковому меню, завдяки великому смаку і простому приготуванню. Дотримуйтеся цієї покрокової інструкції, і ви будете мати дивовижні страви на вечерю!

193226



Як смачно варити капусти інгредієнти
  • 500г меленого м'яса
  • 200г рис
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 1кг капуста
  • 200г сметана
  • 250мл томатний сік або мелена томати
  • сіль
  • пердят






Підготовка
  1. Зняти верхні листя з капусти, відрізати шапочку і відварити до м'яких. Виріжте всі ущільнювачі і покрийте їх дном і стінами форми для випічки. Залийте ліву капусту.



  2. Виріжте цибулю і моркву. Залийте овочі томатом і тушками на 5 хвилин.



  3. Відварити рис до напівкоштовності, перемішати його з фаршем, додати подрібнені овочі з помідором, настоєну капусту, залити сметаною. Посипати і поперчити за смаком, ретельно перемішати. Начинка повинна бути соковитою.



  4. Покладіть отриману начинку у вигляді в шарах: чергуйте фарш і листя капусти.



  5. Потім покрийте начинку листям і відправте в духовку.



  6. Bake при 180 °C протягом години.



  7. Ви також можете приготувати. свінгерий Встановити блюдо варити в режимі "Пуш" 1,5 години на потужності 450 Вт.



  8. Подавати голубу гарячу зі сметаною!





Ось такий великий голуб, не відрізняється за смаком від своїх маленьких родичів, нам вдалося! Чудова страва для домовласників, які люблять готувати прості і швидкі страви.

Які рецепти ви знаєте для мережива? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное