Adriana Imge на вічні проблеми жінок: «Попередньо жінки в області подарували народження і не було раку!»

Як часто можна почути відставку літніх людей, які звикли бути набагато краще, люди не мають раку, жінки народжували одне або два, а про ектопічні загнічення і мова не може бути. Але була трава зелена?

Редакція "Сайт" Вона ділиться з блогу психотерапевта Adriana Imge, в якому жінка розповідає про вічні проблеми жінок і наскільки важливо це. сьогодній

р.



Так, не було раку до. Оскільки він не діагностував. Людину вмирає, це все. Не було проблеми з алергією щеплення. Діти померли від дифтерії в пакетах, це все. Немає проблеми з контрацепцією. Люди просто подарували народження і здійснили дітей в холоді або появі.





Після відкриття Америки половина Європи загинула сифіліс і половина індіанців загиблого грипу. У Англії, під час Генрі, той же з Анною Блейна, простий гриф витирається навпіл Лондона.





Не проблема з сильними жінками. Жінки просто не мають паспортів, прав, можливостей, їх збитих і ріпаку. Проблема чи злочин. І не було проблем з оргазмами - не було ніяких оргазмів.

р.



І не виникало проблем з ектопічними загніченнями та післяпартуми. Відбувся тільки одна ектопічна вагітність, адже жінка загинула. І жінки не мають депресії. Важко працювати. Ті, хто не вмирав від пологів, у фортеці найчастіше були з матковим пролапсом від постійної твердої роботи. Немає бандажів.





Будь-який, хто хоче красивих суконь і кульок, я рекомендую читати спогади Катерини II. Так, дружина спадкоємця до престолу, а потім емпресія. Про курку, жіночі проблеми, труднощі життя і багато іншого в благородстві. Так, ті, хто мав всі переваги цивілізації. У мене було враження в процесі читання, що я зараз живе не тільки розкішним, але багато разів більш розкішним, ніж Empress.





Моя бабуся і перша дружина діда загинула у пологів, половина братів батька загинула інфекції, які зараз здаються казками. Це не середні віки, але ХХ ст. І в цілому, хто хоче хвилюватися - ви можете взяти бібліотеку жіночу енциклопедію вісімдесятників і дізнатися про жіночу гігієну.





А сто років тому мій народ загинув мене або дочку. Так як вони були легко через ліки.





Коли люди просять мені те, що я хотів би жити, я відповісти без сумніву: «Нові!» Я не знаю, що прийде в майбутньому, але зараз у мене є джинси, кросівки, дезодоранти, мій особистий майно, паспорт, контактні лінзи, гігієна та контрацептиви, можливість роботи та навчання в будь-якій країні. Я не хочу жити з цією людиною.





Я можу керувати автомобілем. Я можу купити травму або амортизатор і дізнатися, як боротися з захистом себе і коханих, і так, є шанс, що я буду загиблим для перевищення власної шкоди. Але вони не кинуть камені і не будуть кидати від кліща, як розсмоктування.





Є багато проблем в цьому суспільстві, але в порівнянні з тим, що сталося, це здорово. Ті, хто хоче повернутися, не знаю, де вони йдуть. Я розумію. І я знаю, що це було зроблено для отримання принаймні того, що це зараз. І я щасливий жити тут і зараз.

Психотерапевт Український І знову нагадав про те, як важливо, щоб жити прямо тут і зараз, щоб оцінити кожен момент сьогодення і не зупинитися в майбутньому!

Чи подобається вам статтю? Поділіться своїми друзями у соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное