Минулого року Я знайшов блузу в шафі матері. У цьому сезоні я місто модиста!

Прості, стоячі і незвичайно ніжні речі в стилі села приводять світові модниці. Зрозуміло, образ романтичної вівчарки здатний розкрити всю жіночність жінки. І ці світлі тканини, повітряні рукави і квіткова вишивка ... Я не думаю, що краще носити одяг на літо!

Редакція "Сайт" Скажіть його, що він робить. зачіска Так актуальні і затребувані в усі часи.





Одяг в стилі Пасторного, здавалося б, слід носити тільки на відпустці від берега або на фотосесію, щоб створити образ села простийтон. Тим не менш, цей мундан, але дамський жіночий одяг є модним трендом. Літо 2017й Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.





Матеріали, які використовуються при створенні речового стилю, натурального і невагомого: льон, мереживо, бавовна обов'язково пастельних відтінків або білого кольору.





Вільний розріз, безвагові рукави блузок і просторих брюк ... Не можна протистояти таким нарядам.

704383.



Яскравий акцент - вишивка! Всі види квітів, тропічних і польових, геометричних візерунків і барвистих птахів ... Така вишивка виглядає чудово не тільки на сукні і блузи, а й на брюках, сумках і навіть сандалі.





Ще однією особливістю стилю села є відкриті плечі. Так, здавалося б, незначна деталь підкреслить вашу жіночність і додасть образу романтики і безтурботності.





Незважаючи на всю модність стилю Пастора, ніхто не скасував експерименти! Спробуйте розвести зображення з помітною деталлю, і ви будете виглядати приголомшливо.





Стиль села любить прості аксесуари з натуральних матеріалів. Велика сумочка з соломкою і шапкою з широкими запасами - тут це, виграшне поєднання.





Так м'який і літня білизна Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.





Подивіться на ці милі сукні! Здається, що більш комфортне і жіночне плаття не можна знайти. Легкий крій і квіткові принти завжди в моді.





Шукаю цю красу, я відразу хочу кидати в магазин. Цей невибагливий стиль є настільки привабливим і зручним, що здається, не має рівних. Я кладу його на - і досить заспокійливе місто!

Чи подобається вам статтю? Не забудьте поділитися своїми друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное