Тепер я знаю, що робити з сонячною опікою. Поразка історії англійського садівника.

Подруга шахтного життя в Шотландії. Я зустрілася з конструкторською конференцією. Ще недавно в листуванні з нею я дізнався про амортизацію, що змусили мене бути дуже обережними, коли я був під гасінням сонця протягом тривалого часу.

Його молодший брат тепер садівник. Він дуже любить свою роботу. Кілька днів тому він зрізав відкриту траву протягом семи годин прямо і постраждав другорядним опіком в результаті.





Хлопець не помітив себе. пальцій Погода влітку, але не спекотно. Хоча це був досить гарячий день для Dumfries, Грег не дала багато думки, і не застосовував захист, які ми зазвичай використовуємо при відпустці на морі.

До мами помітили, що шкіра на спині хлопця вже була дуже червоною, він пережив тільки неприємні відчуття. Попри інтенсивний червоний колір шкіри і болю, Грег повернувся до роботи наступного дня. Далі Грег тільки поливав рослини і його перебування на сонці не так довго, як перший день.

У неділю ввечері, після другого дня роботи в повітрі ситуація погіршилася.





Грег був блаженним, і біль був таким, що хлопець пішов до лікарні. Лікарі діагностували другий ступінь опіку.

Звісно, він знав, що він мав світло і чутливу шкіру. Під сонцем, десь в Австралію, він, безумовно, був використаний сонцезахисний екран. Але коли він був вдома в Шотландії, де теплові хіти майже п'ять разів на рік, він не дуже доглядав.





Я був вражений цим сюжетом. Це те, як застрахувати здоров'я!

Будьте пильними! Отримання сонячних опіків Чи можуть і відпочиваючи на пляжі, і туристи, вивчення визначних пам'яток і літніх мешканців. Всі, хто витрачає занадто багато часу на сонці.

Редакція "Сайт" У мене є 9 корисних порад для забезпечення невідкладна допомога для сонячних опіківй Для того, щоб це не сталося!

(доб. 716)



Що робити для сонячних опіків
  1. Зробіть прохолодний душ або ванну. Однак не використовуйте мило або гель, висихають шкіру.


  2. Незамінним засобом для печі є сік алое вера. Вона заспокоює і охолоджує шкіру, а також допомагає зняти біль і роздратування. В ідеалі необхідно наносити опіковану ділянку шкіри свіжовичавлений сік алоеАле з явних причин це не завжди можливо. Тому можна використовувати масло алое вера або будь-які косметичні креми на основі неї.

    Подібні властивості мають м'ята і її похідні, такі як ментол. Вони миттєво охолоджують шкіру і приносять рельєф.




  3. Щоб зняти біль і зменшити запалення, викликані печією, антигістаміни в таблетках і мазях допоможуть. Візьміть таблетки тільки після консультації лікаря. Якщо почервоніння викликає біль, використовуйте опікові обприскувачі.


  4. Якщо опік м'який, біль буде зменшуватися, якщо ви наносите щось холодне місце, що спалюється. Наприклад, настоянка може заповнювати льодом.
    80

  5. Також з невеликим опіком підійде оливкова олія. Просто застосуйте його, щоб обпекти ділянки і оновити, як вона замочує в шкіру.


  6. Не забудьте про бабуся - сметана, кефір або йогурт. Зверніть увагу: можна застосувати цю маску тільки на чистому шкірі, так як вона може стати сприятливим для розвитку бактерій.


  7. Добре остудіть і видаліть подразнення скибочок сирої картоплі і огірка або грейлі з них. Також працюватимуть охолоджені пакети чаю. Сауеркра може бути сальвація. Хто думав!


  8. Охолоджу відвар ромашки можна замочити в марлі і зробити компреси. Якщо велика площа тіла спалюється, візьміть прохолодну ванну з додаванням соди або ромашки, календули, евкаліпт, троянди або лаванди.
    р.

  9. Випийте багато рідини! Особливо зелений чай, гранатовий сік, сік, вода. З печією краще відмовитися від алкоголю.




Головне - пам'ятати, що відразу при виявленні сонячних опіків необхідно негайно залишити з-під скрабування променів. Потім необхідно прохолодити шкіру, але без сильної температури краплі.

На пляжі знайдуться гарна робоча на відкритому повітрі або сонце Зверніть увагу на захист шкіри і нехтуйте простими заходами безпеки, щоб нейтралізувати шкідливі наслідки. Ультрафіолетй

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Познайомитися з друзями і знайомими, своєчасна допомога може навіть врятувати життя людини!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное