Чому приводять шість дерев'яних кіл в грунт?

Мій сусід зробив його, Як облаштувати двір будинкуй Проста, абсолютно звичайна людина, ніколи не відрізнялася бажанням працювати на дворі, зробила все чудовим. Неприємний, як це ... Ми не були близькими до того, як я не збираюся добре з людьми, і він не намагався вдарити розмову з нагоди.

На прохолодний весняний день я помітив сусіда, що працює з довгими паличками. Ну, я думаю, що я нарешті вирішив відокремити склепіння, що в гаражі.

Після 2 годин я турбувався гучними звуками. Походи! Він забив в землю ці кілки, ці дерев'яні палички з таким френзи. І ось робота. Щоб бути чесним, я перемішував почуття. Це кішка!





Як влаштувати двір окропу. Чоловік перетягував дошки і зробив їх, зробив це швидко і професійно. Я не можу допомогти, але запитати, що сталося. Що таке дерев'яна стіна? Я думав, вирішив відгородити так, щоб не бачити всіх! Я розумію свої почуття. Люди можуть бути так з місця, іноді я хочу бути самотніми, щоб бути в оповідання «Вакація» Рей Бредбері.





Відповідав мене. З’ясуйте, що він нещодавно прочитав книгу, яка повністю змінила свій погляд на життя. Він сказав, що жив тільки для себе, завжди замислюючись про себе. У житті знаходилося так мало радості! Він перетягував на сірий, нудний існування, бо ніхто не може бути щасливим.

Я вирішив побудувати затишне місце біля будинку, щоб запрошувати хороших людей, щоб відвідати і відпочити в комфорті. Це його. Веранда Він зробив його. Який погляд!





Ведуться тепло запрошують мене на ніч. Я запитав його, що книга, яку він читав. Я не знайшов свого сусіда. Так, якщо хтось заміняв глухий, думаний великий хлопець.

р.



Ми ніколи не мали такої розмови! Звичайно, розмова торкалася на тему. П'ятницяй Як він придумав ідею перебудови? А сусід сказав, що він мав дивні мрії. Він жив у різних будинках і був різною особою. Не a well-fed брюнетка, але a toned, blonde...

Кілька фото, випадково бачили в Інтернеті, підказали йому спробувати щось. У вас є можливість дивитися ці фотографії, шановний читач. Можливо, вони також надихнуть вас, хоча це не потрібно. Іноді це добре, щоб просто дивитися.





Це мета сусіда. У найближчі дні він збирається знайти його і відреагувати за радість всіх! Він шкодує про втрачені роки. Він не міг спілкуватися, не оцінив інших людей. Він був легко сперечатися, в кінцевому підсумку втратив всіх близьких. Анімація. Я не хочу нічого!





Вона хоче жити в новому шляху, зустріти хорошу жінку, хоча вона не молодий. Але це ніколи не пізно, щоб змінити все! Не кількість років жив, що визначає вік людини, але здатність і, найголовніше, бажання дізнатися щось нове.





Що надихає вас? Антон був натхненний випадковою людиною. Він побачив своїх дідівських монотонно підбірних сігаретних баттів з тизерами, які стипендії мали намальовані на трамвайних шляхах на зупинці. Моя дідусь запакувала сигарети в сумку і дивився дивний. Як птах, який укусає крихти, а потім грунт так чистий.

Сусід визнав, що в той момент він практично кричав. Він приніс свої дні, не оцінив добро, зроблено іншим. І найгірше, що він не зробив нічого хорошого, але він був майже 40 років. Так само не завантажуйте час і зусилля, намагайтеся іншим, як це дід. Це те, що він дійсно хотів.





Антон назвав друзів, з яким він не говорив довгий час. Я кинувся всю ніч. Як він хоче повернутися 15 років? На жаль, немає часу машини.





Я попросив мого сусіда, Як оформити приватний дворикй Ця тема також актуально для мене. Де я почати? Почуття сусіда не дала практичних рекомендацій. Він розповів про верблюд, і він мене вражав.

925793



«Труст в Аллах і краватці верблюда». Складання, але має глибоке значення!

633650р.



Колись на той час знаходився дервіш, і з ним учився і верблюд.

Ну, звичайно, якщо дервіш блукає, то він весь час робить це - блукаючи.

Але дервіш, будучи надзвичайно релігійним чоловіком, не тільки дивиться навколо, але і регулярно повторюється студенту:

«Труст в Аллах». У кожній ситуації довіра в Аллі. й

Однак, крім надії, студент мав деякі інші обов'язки, наприклад, кожен вечір, зупинка на ніч, щоб зв'язати пастель.

202560 р.



І один день дуже втомився від денного переправи в спеку, дискотека вирішила, що остаточно покладатися на волі Аллаха і залишити верблюд як це - безкоштовно від будь-яких вкладеннях.

Яка думка дервіш, історія мовчить. Чи падає він з ніг з втомою, або був всмоктований в любов Аллаха або повністю на диски. Ну, він не був.





Коли наші друзі з'явилися в цей ранок, вони виявили, що вільний верблюд вирішив залишити свою горду компанію.

- Чому ви не зав'язали верб, um, відважна? гомілки дервішують болісно через зуби.

- ДУЦ... добре, добре ... Я добре... ви сказали себе, що вони кажуть, це і це – надії в Аллах... – студент змащений, потерти назад голови після отримання ляпасу.

- Довіра в Аллах, але зав'язувати верблюд. І ви знаєте, чому?

- Чому?

- Бог не має нічого іншого, ніж ваш.





Пристойний мені здається важко. Щоб почати робити щось, змінюючи життя краще, кожен може. Все в руках, включаючи домашній затишок і затишок в дворі. Якщо ви використовуєте будь-яку з ідей, представлених в цій статті, я буду дуже радий.





Ми подарували мені більше приємного вечора в приємному дворі. Я хотів змінити щось, даючи в настрій! Як часто ми небайдужими для себе і життя ми живемо. Замість цього ви можете створити нову реальність, наповнену значенням, красою та чудовими людьми.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное