Виберіть для себе щось цікаве. Ось де зберігаються всі жіночі секрети!

Розкажіть про жінку не тільки аромату улюбленого парфуму, відтінку помади і кольору очей. Психологи вірять, що взуття може статипригодою нашої мрії, амбіції, настрій та навіть риси характеру. Ви хочете перевірити? Далі зайдіть через це. психологічний!

Виберіть один з представлених сандалівузлів на малюнку і прочитайте відповідну характеристику.

доб.



Жіночий характер Знайте себе
  1. Мрія
    Ви часто уві сні і фантазії. Ви любите свята і вірити в дива, тому не дивно, що ви очікуєте, що князь. У вашій величезній душі є маленька дитяча і наївна. Вдосконалено інтуїцію та інстинкт завжди підкаже правильні рішення. Ви один з тих людей, які слухають ваше серце.



  2. аристократичний
    Ви можете виглядати чудово навіть в повсякденному одязі. Такі жінки розрізають на пам'ять і серце. Чоловіки буквально поклоняться вам, душа вам з компліментами та подарунками. Ви пишаєте і трохи подразнюйте, завжди зберігайте спину прямо. Ви тільки любите речі, які підкреслюють вашу елегантність.



  3. Чудова дружина.
    Кожна людина мріє про таку жінку. У вас є хороший смак, ви завжди акуратні і добре занурені. Повага Вашої впевненості і надихає вашого чоловіка. Ви можете назвати міцну і пристрасну людину, яка робить приємне враження. Крім того, ви є відмінною господинею, подбаєте про вашу сім'ю, варіть добре і об'єднайте затишку.



  4. Український
    Ви дуже популярні у чоловіків, але ви лояльні до одного. Ви є потужним і сильною жінкою, любити задоволення і оцінити хороший час. Поєднання краси та інтелекту зачаровує інших, але воно подразнює ворожі. р.



  5. Дружина
    У світі немає такої приурочної дружини і мами догляду. Не про тебе! Ви подаруєте свою любов своєму чоловіка, дітям, родичам і друзям. Хоча іноді варто думати про себе, лікуйте себе на нову річ або подорож в салон краси. Коли ви були молодими, ви були серцем і болячем, але через роки ви отримали мудрість і навчилися розуміти людей. Р



  6. масаж
    Дівчата люблять вас захопити на перший погляд. У вас є зест, який приваблює протилежний секс. Ви – творча людина, яка любить природу та мистецтво. У житті ви прогуляєтеся з головою, що проходите, ви трохи закрити і холодно з незнайомими людьми. Я не люблю домашню роботу, але я завжди радий мати романтичну вечерю з гарним виноробом.





Це один жіночий-тест знову підтверджує, що сандалі і взуття мають деяку невиліковну силу на прекрасному сексі. Вони віддають всі секрети свого власника, і 7 надихаючи висловлювання про взуття тільки зміцнюють ці слова.

Постріл коти
  1. «Я не знаю, хто придумав каблуки, але всі жінки дуже багато.» – Марілін Монро
  2. Всі жінки діляться на «високі підбори» і «балет». Не в плані носіння взуття, але як тип ставлення до себе і до життя. до Марк Якобс



  3. «Ви не можете звертати увагу на взуття. Багато жінок вважають, що взуття не так важливо, але реальний доказ жіночої елегантності є те, що на її ніжках. – Крістіан Діор
  4. «У житті жінки повинно бути місце для шпильок, в якому важко ходити, але на якому чоловічі серця легко втомлюються». – Евеліна Хромченко



  5. «Я вірна леді ніколи не буде, навіть коли вона впала в аб'єкт бідності, дозволяйте собі залишити будинок в взуття з внизу каблуки. Поганий, простий плаття, так; скромно слізти манжети, так; дитячий капелюх, так; але взуття! - Тетяна Толстого.
  6. «Ви змінюєте мову тіла. Підвищує Вас як фізично, так і емоційно. – Християн Лоубутин
  7. «Недорога пара взуття – погана економіка. Не пропустіть на головній мові: взуття є основою Вашого гардеробу. до Гіоргіо Арані





Поділіться своїми результатами розважального тесту в коментарях і запропонуйте друзям.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное