Вишиванка підібрала скляну вазу і деякі квіти. Ніякий очікуваний ефект...

Я люблю квіти дуже багато, і недавно я був щасливий бути на квітковому шоу. Це щось дивовижне і чудово! Все, що я підкорив. Скляні виробиОсобливо в келихах і келихах.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ви можете використовувати цю ідею, щоб створити щось, як це в домашніх умовах.

Редакція "Сайт" Я приготував 21 незабутні варіанти для вас. Квіткові композиції в склянках і келихахй

Квіти в склі
  1. Я дивлюся і милуватися цими милими композиціями в кольорових колах.


  2. Як про цю ідею використання вафельних ріжок, це не дивно?


  3. Вишуканий елегантність!


  4. І ця пісня може бути чудовим доповненням до весілля ваших снів.


  5. Я ніколи не бачив такого рішення для декору скла. Це чудовий літо!


  6. Це просто чарівний!


  7. Шукаю цю композицію, я заражаю святковий настрій!


  8. З таким складом будь-який вечір перетвориться в затишний і романтичний.


  9. Чому не додавати плоди до квітів? Літо і їх час.


  10. Я просто не маю слів... Це чудовий!


  11. І це варіант, який я буду використовувати для створення романтичної атмосфери на вечірній вечір


  12. Дивовижна красуня!


  13. Для створення такої композиції не потрібно багато часу і спеціальних навичок. Все це надихає, політ фантазії і бажання зробити таку прикрасу.


  14. Я люблю білі еустоми!


  15. Я люблю цей простий, але так вишуканий. святковий стілй


  16. І такий склад можна зробити в звичайному склі або склі. Для цього просто відрізати папороть і залити водою. Якщо додати плаваючу свічку, склад стане центром уваги на будь-якій вечірці!


  17. Як це? Скло діє як ваза і свічник.


  18. Ще один варіант оформлення весілля або інших важливих церемоній.


  19. Свіжий. Скло-лубка Це чудовий декоративний вибір для любителів флористики, який підходить для прикраси будь-якого простору!


  20. Дуже цікавий варіант квіткового композиції в великому смартині скла.


  21. Ще один спосіб створення декору, який ідеально доповнює інтер'єр. Легко зробити на свій смак. Для цього використовуйте: квіти, фрукти і скляне скло.




Створіть чудові квіткові композиції для прикраси святкового столу або просто створити затишок в будинку. Продовжити життя ароматних квітів в будь-якій кімнаті! Літо в повному гойдалці і буде більше квітів щодня. Тексти пісень, а це означає: І так життя буде більш яскравим і більш яскравим!

Бажаю Вам більше натхнення і квітковий настрій, незалежно від проблем і поганої погоди!

Якщо ви, як мені, надихнула ця колекція, поділіться своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное