Вибір спіральних клумб

Вже влітку і, незважаючи на те, що я не можу бути щасливим з моїми поїздками в країну. Цього року я хотів зробити щось нове для мого саду. Але оскільки площа ділянки досить скромна, підібрати цікавий квітник не так просто.

Я дізнався дивну ідею від мого сусіда. Це ковбойши (або квітучий-чорний), який можна використовувати як для посадки пряних трав або овочів, так і для квітів.

Таке клумба є просто дивним пошуком для маленького квіткового саду! Не тільки що виходить незвичайним, яскравим або дуже красивим. Вартість цвітіння нічого. шемале Виготовляється з будь-яких матеріалів: каменів, дерев'яних колод, залишків цегли або навіть старих пластикових пляшок. Вибір залежить тільки від вашої фантазії і бажання.

Крім того, навіть найпростіші квіти виглядають вигідно на такому клумбі. І навіть недосвідчений садівник може створити його!

Редакція "Сайт" Я приготував для вас 21 натхнення ідея спірального квіткового садуй Яскраве рішення навіть для невеликої площі сайту.

  1. Вашим дітям сподобається цей декоративний варіант!
    Р

  2. Чудово проста ідея спіралі клумби і досить легко реалізувати!
    р.

  3. І це чудове рішення для посадки зелені.


  4. На такому квітучі-салоні можна висадити невисокі квіти, наприклад, ромашки або трусики. Для розділення цегли або таблетки вставляють вертикально в грунт можна використовувати.


  5. Ніцца клумба спіральна з сталевого габіон. У такому квітковому саду можна висаджувати хвойники і рослини красивими листочками.


  6. Яна свінгери Можна створити кілька кліматичних зон, на які будуть розміщені відповідні трави. Наприклад, верхня частина - зона крапель, де вода природним чином зливається і просочується через всі шари ґрунту. Верхня зона - ідеальне місце для застигання трав. Нижня частина більш підходить для вологолюбних рослин.




  7. Щоб зробити таку клумбу-спіраль на дачній ділянці досить просто. Огородження каміння укладають акуратно навколо клумби. Необхідно враховувати розміри так, щоб весь квітник можна покрити одним виглядом. Тоді цей дизайн буде виглядати ще більш ефективно!




  8. Яскраві вигнуті спіралі будь-ласка, створюють неповторну красу, завжди привертають увагу. Особливо якщо більшість садових конструкцій мало горизонтальні ліжка.


  9. Хороше рішення для санвузла з рулонними каменями.


  10. І ось ще один варіант спірального квітника.
    193629р.

  11. Цікаве рішення, це не так?


  12. Я люблю цю версію клумби з бордюром колод. Щоб зробити це, потрібно нарізати колоди на дерев'яних колодках різної довжини і накопати їх в грунт. З самого початку перейдемо до нижнього, утворюючи різновид равлика. Чудовий!
    р.



  13. Щоб побудувати спіраль квітковий сад своїми руками, практично кожен може.
    р.

  14. Камінь можна просто красиво укласти. Це буде досить, якщо камені важкі.
    р.

  15. І це, безумовно, мій улюблений. Особливо з тих пір, як тільки збереглися залишки цегли від будівництва котеджу.


  16. Хороша ідея - це спіральний квітковий сад з бордюром з дерева. У родючому грунті висаджують бруски, квітки і трави.
    4247686

  17. Можна спробувати зробити таку клумбу спіраллю і рослиною, сказати, не квіти, але пряні трави. Дуже зручно, якщо вибрати потрібні рослини.


  18. Це цікаве рішення, але замість цієї скульптури я поставив щось інше, як фігура черепахи.


  19. Як вам подобається такий цікавий варіант оформлення клумби?
    Габаритний зображення

  20. Іноді навіть висаджувати щось на такому клумбі не хочеться. Завершується дизайн навіть без рослин.


  21. На невеликій клумбі спіральної або круглої форми можна розмістити безліч видів і сортів улюблених трав.




Такий спіральний квітковий сад органічно впишеться як на велику, так і невелику садову ділянку. На невеликій площі землі можна висадити велику кількість рослин. Ця клумба ідеально підходить для різних місць відпочинку, в тому числі для барбекю. Ви завжди будете мати свіжі зелені на руці.

Я також запропоную вам ознайомитися з цікавим вибором ідей для створення квіткових садів в країні з старого ясена.

Якщо ця стаття була корисною для вас, поділитися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное