Чому ми повинні часто повторювати слова молитви 56-ої мрії Божої Матері

Наші предки народилися, жили своє життя і померли в молитві. Нам було величезна кількість амулетів, конспірацій і молитв, які були прочитані для доброго. Найпотужніша молитва наших предків Все могутній сон Пресвятої Богородицій Це дивовижна молитва була передана від покоління до покоління і принесла велику мудрість до наших часів.

Редакція "Сайт" Після чого ви знайдете захист і спокій.

р.



З часів пам'яті збереглися 77 Мрії Пресвятої Богородиці, і всі вони збереглися. Повідомляти їх, люди перенесли на мрії один одному, від покоління до покоління. Хоча розмовна і письмова мова змінилася, сердечник, зміст молитви залишився незмінним.





Головною перевагою мрії Богородиці є їх чудотворна сила. Люди, читання молитви, позбавлення від хвороб і нещастя. Для всіх, хто прочитав мрії Богородиці незворотний. Повторити цю молитву, і Пресвята Богородиця захистить вас і ваших близьких від неприємностей землі.

3250Р. 3700Р.



«На горі Вертепе, на святій річці Йорданія, Діва Марія. Син Божого прийшов і сказав:

Амен, Віргінська Мати Марія, чи ви запалюєте чи ні.

Незаймана Мати Марія відповів:

до О, мій улюблений син, я трохи кинувся, снився багато. Він був сон, дуже страшний і страшний про вас. Моя дорога дитина, це мрія не може розповісти або розповісти.





Покажіть мені, Мати Незаймана Марія, ваш сон, я буду судити і судити.

р.



- У мене була мрія: Виправдаючі захопили вас лісами, річками, тампонами, і виловили вас, збивати вас словенними паличками, залізними барами, збити вас на тарілках, званий вами Син Божий, а у роті вони сплітають, дав вам воду з жовчю, покласти вінок з гілочок на голову. О мій коханий Син, що ти страждав.





- У мене була мрія: Суддя траєктора і паніри були суджені, Юдас траєктор замовив хрест з трьох дерев: кедара, липа і кипіння. Справжній Христос був скоригований на хресті, руки і ніг пригнічений. Як потоки втікають навесні, тому зробив кров'яний мух з істинного Христа. Як муфта відлягалася за дерево, тому тіло відстали за істинним Христовим.





до О, мій шановний дитина, що ти страждав. У вас буде удар, вони будуть мати тільки бруду, ви б хвиляти ваш хустяний, вони будуть спалювати вогонь. Моя дорога дитина, де ви їдете, до кого ви залишите мене?

8348262



- До Івана теолога, до друга Христа. Він буде пити і годувати вас, покласти на взуття і одяг, і прогрівати вас. Незаймана Мати Марія, яка читає вашу мрію в липні, і в серпні її переговорить, перенесе його з ним щодня, він буде збережений і збережений. Пташка не буде тріщини, а здоба не буде сльозитися, і не попадати людей. Той, що людина не буде опікуватися в пожежі, а не буде вдатися в воді, його будинок буде збережений від вогню за милосердям Божого.





- Хто читає Уві сні на пологах не народжується тиф, холіган, вілла, бог-вих. Хто читає вашу мрію при смерті буде збережено від вічного допиту. З кип'ятіння смоли, від паління вогонь, від черв'яків, які не сплять, він піде в рай. Амен.





Не забудьте поділитися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное