Невеликий балкон як місце для відпочинку

Час відремонтувати квартиру. Все, що я хочу перетворити свій балкон. Це не кімната для зберігання, але місце для відпочинку!

Балкони і лоджія знаходяться в більшості будинків. Щоб облаштувати на цій території куточок для відпочинку, ваш шматочок рай для всіх. Трансформація не вимагає значних фінансових відходів, тільки бажання і натхнення. І можна використовувати його. балконй

Ідеї дизайну балкона Редакція "Сайт" Ми приготували 27 рішень, які надихають балкону в найкраще місце в квартирі. Це особливо вірно для мешканців літа!

  1. Дуже стильний, легкий і затишний.
    44411766

  2. Простір маленького балкона дуже обмежений. Тому варто скористатися можливостями, які стіни дають - наприклад, встановлювати полки на них. Тут можна розмістити книги, сувеніри з поїздок та інших милих речей. Декор стін за допомогою фото і картин зробить інтер'єр дійсно унікальним.




  3. Для економії простору на вузькому балконі краще використовувати складні меблі. З появою компактного столу і стільців ви обов'язково починайте витрачати час на своїх близьких на чашку чаю на балкон! І з настанням холодної погоди, коли не потрібно для цього меблів, вам не доведеться багато труднощів просто складати його.
    , Україна



  4. Ви хочете створити власний оазис? Ця ідея може бути реалізована навіть на вузькому балконі. Ви можете використовувати балконну стіну, яка стикається з вулицею. Встановити полки тут для контейнерів з рослинами або створити весь квітковий ряд.


  5. Зробіть гарну довгу полицю на балконній стіні. Ваш улюблений горщик буде любити нову звичку і вони щедро подарують вам свою красиву квітучу!


  6. Шукаємо декоруванняЯ відразу хотів романтики і вечерю по свічнику!


  7. На мій погляд, це просто ідеальне місце для відпочинку, яке може бути організоване тільки в рамках міської квартири!
    Р

  8. О, ті милі метелики! Неймовірно затишна і літня прикраса балкона.
    ,00 Р

  9. У цьому випадку колір відігравав важливу роль. Але навіть на пару метрів можна створити затишну атмосферу. Головне - використовувати можливості простору до максимуму.


  10. Зверніть увагу на оригінальний дизайн підлоги і меблі ротанга. Вони роблять дизайн приміщення настільки стильним і цікавим!
    р.

  11. Текстиль грає дуже важливу роль в оформленні будь-якого житлового простору. Правильно підібрані штори є запорукою успіху! Також родзинкою цього рішення є дивовижна люстра. Хто сказав, що кришталеві ліхтарі не належать на балконі?


  12. Завдяки блакитній стіні, плетені меблі і смугастий килим з додаванням красивих листопадних ваза, можна домогтися дійсно морського настрою в оформленні балкона.


  13. Чудове і дуже жіночне рішення!
    3610Р. 4200Р.

  14. Чому б не використовувати гірлянду влітку? Особливо ввечері, поряд з гарною настільною лампою. Дуже атмосферний, це не так?


  15. Як ви відчуваєте про поставку рулонного газону на балконі? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.


  16. Ранковий чай на цьому балконі подарує Вам заряд енергії і бажання створити протягом всього дня.


  17. У вузькому балконі є ідеальне місце для створення літньої версії дослідження або міні-робочного магазину для творчості. Для цього достатньо покласти невеликий стіл, стілець і подбати про освітлення. На свіжому робочому місці гарантовано заохочувати нові ідеї!




  18. Завдяки яскравому і насиченому кольорів меблів, не складно створити літній настрій на балконі.


  19. Ще один великий варіант дизайну.


  20. Дуже хороший і не на всіх складних!
    212280

  21. Я думаю, що сидить на такому дивані і п'є освіжаюче смузі, дивлячись на вигляд з вікна є справжньою насолодою!


  22. Збільшити приміщення і зробити комфортне місце відпочинку допоможе колір. Зверніть увагу на це гармонійне поєднання білого і бірюзового!


  23. Іноді навіть найпростіші аксесуари можуть створити затишок і правильний настрій. Обов'язково охопити ці моменти!


  24. Цей варіант дизайну - мій улюблений. Я думаю, що це для себе!


  25. Простий і смачний!


  26. Я впала в любов з цим стильним оздобленням стін і підвісними кріслами. Дуже оригінальний!
    р.

  27. Навіть крихітний балкон можна зробити комфортно. Все, що вам потрібно, це барвисті подушки, свічки, ковдри, букети квітів. Використовуйте ті самі аксесуари, які використовуються в декорі інших номерів квартири. Головне, що балкон ще має певний стиль.






Сучасні дизайнери спираються на простоту і функціональність. Таке правило слід орієнтуватися на оформлення інтер'єру балкона або лоджії. Мінімальна меблі, яка повинна бути максимально практичною, є ідеальним рішенням стилю.

Особливу увагу варто приділити меблі-трансформери та вбудованим шафам. Наприклад, для економії простору на балконі невеликого кавового столу з прихованою ніші, в якій можна зберігати посуд або заготовки на зиму.

І не забудьте про прості рішення стилю, які економлять гроші і вільні місця. Наприклад, балкон стане прекрасним місцем для відпочинку, якщо ви натягуєте гамак там, світлі ароматичні свічки і виводять гарну акустичну систему.

Я сподіваюся, що ви, як мене, надихнула ця колекція, і ви вже плануєте, як ви будете пити чай і подивитися на вечірній місто з вашого нового і затишного будинку. балконй У вас є великий час і творчий успіх!

Не забудьте поділитися цими ідеями з друзями, вони будуть вдячні Вам за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное