Чому шукати старі джинси навесні

Що ви можете зробити з старий джинсиТе, що з моди? Сьогодні ми не розглянемо винахідливі вироби, які обожнюють інтер'єр.

Ні обрізаються джинси шорти і дивляться джинсові фаршировані іграшки. Я пропоную вам вибір повнорозмірних предметів одягу гідного зовнішнього вигляду. О, подивіться на цю джинсову сукню! Ви можете зробити це весело.





Що можна зробити старі джинси своїми руками Якщо ви спробуєте дуже мало. Наприклад, ви все ще спійшли літній настрій і в двох підрахунках перетворилися джинси в шорти. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Габаритний зображення



За потреби пришити гумки, завдяки їм те, що буде добре сидіти.





І ось прості візерунки, з якими можна створити цей милий топ! Рекомендації: для того, щоб не пропустити розмір, спробуйте вирізати деталі виробу з іншої простої тканини, спробувати, чи підходять вони для вас. Далі можна відрізати шматки від джинси і пришити ефектний верх.









Це те, що засмаглява буде виходити з виворітних джинси!





Ідея неординарна, така сукня буде легко працювати навіть у людини, яка ніколи не приховує.





Ніжна простота! Джинсовий ремінь Дивитися досить. Нижче наведені відео інструкції для тих, хто визначаються для відтворення пари старих джинси. Після перегляду відео ви можете зробити такий ремінь.





Повітряна спідниця для літнього образу. Я знаю багато жінок, які божевільні про цей стиль сукні!

р.



Чарівна жилет з кишенями!





Це те, що вона виглядає як з спини, дуже жіночний. Бант є додатковим елементом.





Дивіться в цьому відео як пришити оригінальний жилет. Проста і зрозуміла інструкція: дівчина говорить не росіянка на всіх, але в разі перероблення джинси все так легко, що досить дивитися без прослуховування! Голка своїми руками.

про:blank

Ще один варіант простого крою, з білою ажурною дрилі.





Прості речі цікаві. Простота - це те, що ми цінуємо інтуїтивно зрозуміло в дизайні, що не займе багато часу від цілісності образу. Дивіться майстер-клас в короткому відео і подивитися, як легко це зробити, щоб створити мою річ своїми руками!

про:blank

Ось як зробити шикарну прикрасу з старої джинсової сорочки! Вам не доведеться шити.





джинсовий кишеньковий кіптець!





Від джинси можна зробити такі подушки-організатори. Вони виглядають дуже пристойними, але вам не доведеться шити довго і болісно!









Про нас що можна зробити з джинсів Подарунок чоловіка. Я хочу зробити це легко!





Увімкніть такий витончений матеріал як старі джинси, можна нескінченно. Якщо ви хочете почати писати після читання нашої статті!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное