Це найкрасивіший завод горщик я коли-небудь бачив. Чудова ідея!

Я нещодавно відвідував другу, який прийшов назад від відпочинку на пару днів тому. Що я бачив в її віконці просто дивився мене. Я ніколи не бачив такої краси!

На тихому літньому вечорі Ольга знайшла велику і дуже красиву оболонку на пляжі. Пізніше на курортних ринках вона купила більше оболонок як сувеніри. Авід коханця горщиків, особливо сукуленти, вона прийшла з блискучою ідеєю, яку я зараз раджу.

Сукулентні композиції дуже тверді рослини (включають багато видів какті), люблячі занурення. Це велика група рослин, які можуть накопичувати вологу в тканинах. Сьогодні в природі налічується близько 15 тис. видів.

Після того, як мій друг і я був повністю засвоюваний фосцинацією з сукулентами і різними способами посадки їх. Вони крихітні бійці життя! Важко доглядати, просто трохи води раз на тиждень і сонячне місце.

У оболонках знайдено на пляжі і купили з купців, друг висаджував її мініатюрні рослини, використовуючи каструлій

Редакція "Сайт"Натхнений цією чудовою ідеєю, приготованою для вас підбіркою чудових композиції рослин в морських оболонкахй Шукайте і подивіться!

  1. Шукаєте цю красу, ви можете зробити натхнення просто нескінченно.


  2. Для такої композиції потрібна велика оболонка. Звичайно, просто знайти його на пляжі не вийде. Але, знайшовши правий, ви можете створити дійсно дивовижні композиції!


  3. Неприйнятна грація форми!


  4. Як красиві вони!


  5. Такий стильний і животик композиції може прикрасити будь-який інтер'єр.


  6. Рослини в морській оболонці – сміливий і стильний елемент декору.


  7. Чудова ідея! Я обов'язково використовуйте його.


  8. У цьому випадку не була мийка, яка була використана як горщик, але її імітація. У будь-якому випадку, kashpo цієї форми виглядає дуже цікаво.


  9. І у мене є аналогічна раковина в домашніх умовах. Я думаю, що я збираюся зробити вазу трансплантувати цей вікенд.


  10. У шкаралупи, знайдені на пляжі, можна висаджувати Популярні Створіть унікальний куточок моря та гори.


  11. Як про дитину подобається? Я думаю, що це виглядає дуже красиво!


  12. Ще один миючий горщик. Хороша імітація, виглядає дуже стильно!


  13. За допомогою таких композицій можна створити морський настрій в домашніх умовах навіть взимку.


  14. Це просто чарівний, це не так?


  15. Я захоплюю цю ідею!




Як видно, такі композиції з рослин виглядають просто чудово, і можна зробити їх самостійно. Все, що потрібно для цього - красиві оболонки, улюблені сорти рослин, грунт для сукулентів і трохи натхнення.

Крім того, такий міні-ландшафт в раковині може стати чудовим і незвичайним подарунком. Це просто дивно. декорА хороший бонус стане тим, що догляд за такою красою мінімальний. Сукуленти невибагливі!

Використовуючи уяву, ви можете працювати диво! Покажіть ваші друзі цей вибір, можливо, ви надихнете їх, щоб створити стильний квітковий стиль.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное