Дружина покинула чоловіка з інвалідністю і двома дітьми Тексти пісень, а це означає: Він подумав, що це все пішли, але він не дав!

Історія нашого героя проста, на жаль. Люди залишають один одного в складних ситуаціях, без будь-якої совості.

Коли чоловік був постільденом, його дружина вирішила залишити сім'ю. Далі йому була стара мати і дві діти. Звісно, сім'я повинна їсти щось. Я не можу уявити відчайдушність чоловіка, який залишив все поодинці, без грошей і можливість його заробити. Як би ви були, якщо ви були на своєму місці? Я не можу думати про це.





Сумки для шкіри своїми руками Десер Рахатбек Усенкоєва Для забезпечення сім'ї з найбільш необхідною, щоб зберегти дітей і матері, виявився більш міцним, ніж життєві обставини.





До нещасного випадку, мешканець Киргизстану нічого не знав про шкіряні вироби! Людина підняла тваринництво. Цей бізнес приніс відчутний дохід до всієї родини. Коли сталося катастрофа, Рахатбек був 33 роки: він впав під час захоплення великої рогатої худоби. Його життя було поділено на дві частини: до і після страшного заходу, поділявся чітко, як стругані в початковій еврології.





Після падіння людина кладе на землю до тих пір, поки він був знайдений і допоміг. Лікарі не змогли відновити здоров'я Рахатбека, він залишився відключений група I без можливості ходити. Гостинний пацієнт є серйозним тестом для всієї родини. Крім того, сім'я втратила тільки хлібобулочний.





Після 2 років дружина не може стояти труднощі і залишити сім'ю. Все домашня робота над матір'ю і двома дівчатами, і власник будинку вирішив, що він спробує його краще допомогти родині. Якщо ваші ноги не вдається, ви повинні працювати своїми руками! Спочатку він взяв на різні дрібні вироби, які були продані для пені.





Після того, як Рахатбек придумав ідею, щоб пришити сумку для своєї матері. Він не зробив його до! Виявилося, що людина має талант...





Тоді герой вирішив займатися незвичайним ремеслам. Вивчаючи інформацію, Як пришити мішок шкіри своїми рукамиВін почав працювати... Він зробив відразу кілька гідних зразків: красива, відмінна шкіра, з рельєфним малюнком.

р.



А де і як їх продати? У селі ніхто не буде купувати шкіряні сумки, занадто дорогі товари. Фестиваль пройшов у рідному районі Ат-Бащинського району. Вони дивилися деякі приємні речі.





Тепер Rakhatbek робить шкіряні сумки, мобільні телефони, гаманці, ремені, скидки та інші. редукторий Продукція цього майстра відома не тільки Киргизії, дуже часто етнічна Киргизія з Китаю купують шикарні речі.





Скільки коштує? Кошик? Деякі продукти продають за $ 200 і більше!

Р



Чоловік не втратив надії за краще, не відчайдушний. Його важко працювати і збережи всю сім'ю! Він все ще мріє, що він один день зможе прогулятися, хоча це 8 років з трагедії в 2010 році.





Про долю Рахатбека ми не змогли залишити цей випадок без уваги. Я захоплююсь молодою людиною! Є багато, щоб дізнатися ...





Поділіться цим дивовижним сюжетом з друзями! Багато хто з нас знеболює, перебуваючи труднощі. Завжди сподіваємось на диво, все в руках.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное