Чоловіки люблять товсті жінки! З`ясуйте, що приваблює чоловіків у заплідненні повноти.

Приголомшено, що 90% чоловіків обожнюють жирні жінки, і залишився 10% приховують цей факт. Але в будь-який жарт, є якусь правду. Якщо ви дивитеся, є дійсно багато пар, в яких жінки мають дуже пишні форми. І не всі тонкі дівчата мають другу половину.





У деяких клубах, де люди приходять побачити повні красуні. І є навіть ті, хто має модель дружини в домашніх умовах. Добре, смаки і вподобання є чисто особистими і дуже суперечливими.

Але питання, чи варто боротися з жінками з додатковими фунтами, зважаючи на ілюзію, що тільки тонкі люди мають успіх у чоловіків. Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися. Що таке жінки?й Так швидко з'ясуйте, якщо зайва вага є вироком або шляхом до щастя.





Смак чоловіків
  1. Я завжди любила дівчат, які мають «усе, щоб триматися», але це не означає, що я хотів бути зайвою вагою. Тому що це не здорово. Але дівчата, які обсесують з фітнесом, теж підходять, є жорсткими, і ми люди воліють м'якість, коли є щось для вичавлення. І в характері ця жорсткість проявляється.


  2. Я зустрілася з дружиною, коли вона була 17 і відразу побачила, що вона була найбільш жіночною фігурою. Звичайно, це не те, що я вибрав, але це чудово, коли є округлість, все, що відрізняє жіночий від чоловіка. Я не маю дуже свідомих переваг для цього, але це все про жіночність і материнство.


  3. Він банальний, але я люблю куртки і завжди любив їх, але не як сексуальні предмети. Нагадуємо мене про маму. В цілому, помірна повнота дуже красива. Недарма артистів, які використовуються для мангалів.


  4. Хоча мій психолог друг сказав, що це було простіше: жир жінки мають більш сексуальні характеристики, і ми чоловічки приваблюють до нього на підсвідомому рівні.


  5. Не одружитися на моделях. У мене є ідея жіночої краси. Це Фрідян, від своєї молоді. Я дуже сподобалося Федосеєв-Шукшина в фільмі «Каліна Червоний». Тут багато залежить не тільки від сантиметрів або кілограмів - грації, гай.
    85434661

  6. Я думаю, розмір 50 жінки, які багато людей думаю, величезний, досить нічого. Набагато краще, ніж розмір фортеця. Я ніколи не спійманий на тонких, вони здавалося мені підлітки, і фігури, як правило, у них діти з нерозвиненими і дуже малими грудями. Краще розмір 50, ніж спати з підлітками.


  7. Під сучасною концепцією «повність» може бути і 44-46 розмірами. У більшості випадків дівчата з фігурами вибирають чоловіки, які намальовані на неординарне майбутнє материнства. Соковита жінка на інстинктивному рівні сприймається чоловіком як майбутній мамі своїх дітей, здатний ведмедіти, ненависть дітей.




Здається, що у жінки, чоловіки шукають подушку, не любов, підтримку і догляд. З дитинства бабусі розповідають нам, що якщо дівчина дуже тонка, то вона серйозно підійшла. Але всі вони мають свої особистості. Вони кажуть, що жінка повинна мати шар жиру, інакше гормональний фон буде погіршуватися і менструація зникне.

І все ж, що ніхто каже, чоловіки дуже залежні від матері. Ви можете бути жирною красою, але якщо він бачить жінку, яка нагадує свою матір в будь-який спосіб, він поклонить її.





По суті, вибір Є багато факторів, залучених. Одним з ключових слів є те, що ви самі представляєте. Сидіння, спосіб розмови, самолюбителем може донести до пальця як худий, так і жир.

Що ви думаєте про це? Не забудьте поділитися цікавою інформацією з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное