Кардіолог: Ваш жир живота збирається з інших причин. Моя політика ...

Моя історія знайома з кожним представником прекрасної статі: на материнській стороні всі жінки в нашій родині кицька. Ця особливість була передана мені і дочку, тому все моє життя я страждаю від зайвої ваги, сидіти на дієти в страхі придбання характерних захворювань. Я знайшов рішення про проблему досить випадково в одному з тренінгів для здоров’я жінок. Ось де я дізнався. Як схуднути на 7 кгй

451584



ДепозитФотогалерея

Дієта, розроблена відомим європейським кардіологом, базується на білковому харчуванні. Харчування на основі яєць. Щодня на сніданок ви повинні їсти порцію будь-яких фруктів, крім бананів.

Друкувати цю сторінку і повісити її на холодильнику. зниження ваги - запорука успіху.





ДепозитФотогалерея

Здоровий дієта ваги Правильно День 1
Обід: 1 апельсин, стакан йогурту, 1 варене яйце.
Діннер: 2 варені яйця, 2 тост, 1/2 огірка або невелика чаша салату, 2 помідори.





ДепозитФотогалерея

День 2.
Обід: 1 апельсин, стакан йогурту, 1 варене яйце.
Діннер: 1 тост, 125 г червоного м'яса, чашки чаю або кави без цукру, 1 апельсин.





ДепозитФотогалерея

День 3.
Обід: 1 огірок, 1 апельсин, 1 варене яйце.
Діннер: 125 г червоного м'яса, 1 апельсин, 1 тост, чашка кави або чаю без цукру.

, Україна



ДепозитФотогалерея

День 4.
Обід: 1 тост, 1 апельсин, 125 г сиру.
Діннер: Так само, як і день 3.





ДепозитФотогалерея

День 5.
Обід: 1 тост, 200 г м'яса або риби, 1 помідор.
Діннер: 225г варена морква, картопля і горох.

Р



ДепозитФотогалерея

Ви можете втратити до 7 фунтів!





ДепозитФотогалерея



Редакційна колегія Меню дієти розрахована на 5 днів. Після цього циклу пауза на 2 дні, а потім знову запустіть. Не намагайтеся їсти на тиждень заздалегідь. Поверніть раціон здоровою їжею, повністю усувайте спирт і сіль.





ДепозитФотогалерея



Будь-який, навіть найяскравіші дієти завжди стрес для організму. Тому перед початком такої дієти зверніться до лікаря.

Поділіться цими дієтами з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное