Редкий рецепт аджики

Я нещодавно побачила мами з холодильника і починайте очистити їх. Я помилково думав, що вона варила щось для десерту. Як виявилося, мама підготували інгредієнти для доляй

Ця гаряча приправа вона готує з року до року. Зима аджика з яблуками - це просто незамінна страва на нашому столі. Додаємо в супи, м'ясні страви і просто з'їсти хлібом.

, м. Київ



Я не чекав моєї мами, щоб покласти смачну суміш в банках і ate деякі гарячі ajiki. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Як приготувати аджику



інгредієнти
  • 5кг помідори
  • 1 солодкий перець
  • 1 кг яблук
  • 1кг морква
  • 100г червоний гострий перець
  • 1 ст.л. соняшникової олії
  • 200г часник
  • 1 ст. л. 9% оцту
  • 1,5 ст. солі
  • 1/2 ст. цукру


Підготовка
  1. Очистити солодкий перець від насіння.


  2. Очистити моркву і яблука від шкірки. Не забудьте видалити серцевину з фруктів.


  3. Розбавити часник на скибочки, попередньо знімаючи лушпиння. Чистий червоний гострий перець з педуклесу і насіння.


  4. За допомогою м'яса подрібнювача подрібнювача, помідорів, солодкого і гарячого перцю, яблук і моркви. Обов'язково додайте соняшникову олію до суміші.
    ,00 Р

  5. Покладіть отриману масу на невеликий вогонь і проваріть близько 2-2,5 годин.


  6. Потім додайте подрібнений часник, цукор, оцет і сіль. Заваріть аджику ще 30 хвилин.


  7. Поки суміш вариться, готуємо банки: добре промиваємо і стерилізуємо їх.


  8. Ще одна гаряча аджика на березі і розкачати кришки. Поверніть на банки і дайте їм охолонути, не потрібно загорнути їх.




Редакційна колегія
Бази реальний ajiki ці три компоненти: свіжий гострий перець, часник і сіль. Щоб приготувати приправу, оберіть гострий часник з пурпурним відтінком. Сіль для Айкі підходить для великого, кращого моря. Переконайтеся, що немає додаткових добавок.
Повідомляйте своїх друзів про цей рідкісний рецепт пастивської аджики, дайте їм підготуватися до зими в банках!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное