Подруга принесла ручну гайку і розказав її варити. У 15 хвилин я мав дивний результат!

Після слухання про дивовижні властивості мильних горіхів наш редакційний персонал був струнким. Витратні шампуні не завжди допоможуть вам здоров'я і краса волоссяКондиціонери і бальзами в банках часто втрачають народні засоби, а особливо такі!

"Сайт" Вона ділиться з вами рецептом для дивовижного засобу для шовковистого волосся і позбавлення від лупи. Ми обіцяємо, що ви не будете розчаровані!





Домашній шампунь Soapy, або Індійський Він прийшов до нас з азіатських країн, де його неймовірні властивості цінуються за свою вагу на золото. Плоди мильного дерева Sapindus люблять прихильники народних засобів для дивовижних властивостей миючого засобу. Цей продукт, який краще за все, відмінно очищає шкіру і волосся, предмети і одяг, і головне - це абсолютно нешкідливий для людини.





Продукт на основі цих фруктів може замінити цілу арсенал косметики для догляду за волоссям. Мило горіхи роблять волосся світлим, неймовірно чистими і допомагають згорнутий Цей домашній шампунь підходить для будь-якого типу волосся, головне - підібрати правильну концентрацію мильної речовини.





З невеликого мішка горіхів можна приготувати не тільки відмінний засіб для догляду за волоссям, але і домашній мило, гель для душу і ефективний відвар для зняття макіяжу.

, Україна



Не існує єдиного рецепта для милого горіхового шампуню. Щоб приготувати ідеальний засіб, розгляньте тип волосся, так як поросити волосся, менше горіхів вам буде потрібно. Експериментуйте і скоро ви знайдете ідеальний рецепт для краси волосся і здоров'я.





Як мити голову миючими горіхами
  1. Декоція
    Для цього волосся-шампу в домашніх умовах відварити 1 л води і додати 10-15 мильних фруктів. Після 15-20 хвилин процідіть настій через марлю, охолодіть і залиште в холодильнику. Зефірний бульйон готовий! Використовуйте його як звичайний шампунь. Якщо бульйон почав пінопласт, то волосся було очищено. Якщо ні, повторіть процедуру прання знову. Головна Цей шампунь можна мити теплою водою. В іншому випадку очисні матеріали не розчиняться.




  2. Підсумок тканин
    Помістіть 10-15 фруктів в сумці, зануріть в гарячу воду і добре простягайте. Коли пінопласт сапонін виділяється, масаж його в шкіру голови і волосся, а потім добре мити. Для кращих результатів процедуру можна повторити двічі. Волосся легко і шовковисті!


  3. Горіхи наземні
    Шампунь, приготований таким чином, виступає як зволожуючий маска для волосся. Подрібніть горіхи в кав'ярні, додайте 2-3 ч.л. борошна і теплою водою. Заваріть на 10-15 хвилин. Застосувати отриманий продукт на волосся, залишити на кілька хвилин, а потім полоскати теплою водою. Ефект дивний!
    753683.



Редакційна колегія
Корисні властивості мильних горіхів не обмежуються косметичними. Плід сапінду є відмінним. посудомийна машинай Вони ніжно очищають одяг і гіпоалергенні. Один кілограм чарівних фруктів триватиме цілий рік, якщо мити 2 рази на тиждень. Просто кидаємо 5-6 горіхів в тканинний мішок і вставте його в барабан пральної машини. Мило горіхів не має запаху. Якщо ви хочете мити речі запашними, додайте кілька крапель улюбленої ефірної олії до сумки горіхів. Одяг чистий і м'який в два рази!






Я хочу спробувати цей універсальний природний засіб для краси і чистоти! Ми впевнені, що це не вдається.

Чи подобається вам статтю? Поділіться своїми друзями у соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное